pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Odchudzanie

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

moje postanowienie od poniedzialku robie sobie dietę 13 dniową z9obaczymy jak długo wytrzymam :D
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

uniqex33 pisze:moje postanowienie od poniedzialku robie sobie dietę 13 dniową z9obaczymy jak długo wytrzymam :D
Życzę powodzenia :) A co chcesz osiągnąć tym? :P
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

s3r0 pisze::) A co chcesz osiągnąć tym? :P
no schudnąć?!:DDDDDDDD
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

uniqex33 pisze:no schudnąć?!:DDDDDDDD
A co. Ważysz 120 kg i chcesz się zmieścić w miniówkę? ;)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

s3r0 pisze:Ważysz 120 kg
ni oO', ale po prostu chcę sie lepiej ze sobą czuć
kasiak5
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-07-11, 00:22

Re: Odchudzanie

Post autor: kasiak5 »

kashmira pisze:Co tym sądzicie? Macie jakieś swoje sposoby? Według was odpowiednie odżywianie się i aktywny tryb życia może zadziałać cuda? ; )
Czytam często o tym problemie i powiem że ja sobie z nim poradziłam około 11lat temu. w między czasie rzuciłam palenie i nie przytyłam , a także urodziłam dziecko i zbędne 22 kilogramy poszły już dawno w zapomnienie. Polecam swojego bloga, gdzie wszystko opisałam. Powodzenia.

[ciach]

A ja polecam nie spamować/Emp.
Ostatnio zmieniony 2011-07-23, 21:49 przez kasiak5, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Zawsze się męczyłam z odchudzaniem, a teraz mimo, że pozwalam sobie czasem na coś słodkiego, to kilogramy lecą ze mnie bardzo szybko. Po prostu odpadł mi jeden posiłek dziennie, w zależności na którą zmianę mam do pracy nie jem albo śniadania, albo obiadu. Czasem odpada też kolacja. I zupełnie nie czuję się głodna, a od pierwszego lipca spadło mi ok. 9 kg.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Jejciu Empatia jak ty to robisz Ja już sie na maksa ograniczam z jedzeniem Ćwicze 4 razy w tygodniu i mi spadło od połowy maja dopiero 4 kg :P No ale tłumacze sobie tym ze zaczynają mi się robić mięśnie a one troche ważą :P
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

Po co się odchudzać ? Nie lepiej zaakceptować siebie taką jaką sie jest ? No chyba , że macie nadwagę i to zagraża życiu to wtedy rozumiem :) Każda z Nas jest inna i to czyni nas piękne i inne od innych więc moim zdaniem jest to zbędne .. Po co dąrzyć do " niby jakiś tam ideałów "? Ideałów i tak moim zdaniem nie ma :)
basil
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-07-21, 21:46
Lokalizacja: dalekoo

Post autor: basil »

czasem koleżanko nade mną do zaakceptowania siebie trzeba coś pozmieniać.

zazdroszczę Empatii.. mam do zgubienia 10 kg i zaczynam pić wodę z cytryną rano, słyszałam że pomaga, a bardzo mi na tym zależy. ostatnio miałam dość dużego doła i zaczęłam intensywnie się objadać. i skutki są tragiczne xD
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

redi_gyal pisze:Jejciu Empatia jak ty to robisz Ja już sie na maksa ograniczam z jedzeniem Ćwicze 4 razy w tygodniu i mi spadło od połowy maja dopiero 4 kg No ale tłumacze sobie tym ze zaczynają mi się robić mięśnie a one troche ważą
Myślę, że to też kwestia pracy, raz, że jem góra dwa posiłki dziennie, jeżdżę do pracy na rowerze pod wielkie góry i na dodatek w pracy jestem cały czas w ruchu, a dwa praca jest stresująca.
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

basil pisze:czasem koleżanko nade mną do zaakceptowania siebie trzeba coś pozmieniać.


Może i trzeba ale jak już to z umiarem jesli chcecie tak sie odchudzac to z glowa nie wiem ja bym wyeliminowala slodycze , napoje gazowane , fast foody.. I jadła trochę mniej niż teraz.. No i cwiczenia robia swoje ... Ale nie jestem za odchudzaniem i tak :P
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja już słodyczy nie jem i faktycznie widzę różnicę. Fast foodów nienawidzę a gazowanych napojów nie mogę pić :P

Chcę zrzucić jeszcze tylko 3 kg żeby po prostu powrócić do dawnej formy Wymaga tego też ode mnie moja praca więc muszę jakoś godnie wyglądac :P
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

redi_gyal pisze:Ja już słodyczy nie jem i faktycznie widzę różnicę. Fast foodów nienawidzę a gazowanych napojów nie mogę pić :P

No i wystarczy :) hehe

Chcę zrzucić jeszcze tylko 3 kg żeby po prostu powrócić do dawnej formy Wymaga tego też ode mnie moja praca więc muszę jakoś godnie wyglądac :P
Aa no to chyba że tak :P
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

ja własnie nie dawno zaczęłam odchudzanie. Nie stosuję żadnych, specjalnych diet, tylko tak sama sobie ustalam co mogę jeść. I tak jem 3 posiłki dziennie, zawsze o tej samej porze, ostatni o 18 i każdy popijamy czerwoną herbatą. Oczywiście zero słodyczy, cukru i innych takich. A dodatkowo kupiłam sobie jeszcze tabletki odchudzające. No i oczywiście dużo ruchu.
ODPOWIEDZ