pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Tatuaż

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

NAwiedzonA pisze:Myślałam też nad tym, żeby wytatuować sobie całą prawą rękę w jakieś egzotyczne kwiaty, pnącza i koliberka, ale nie wiem czy kiedyś się na takie coś dowarzę... Może kiedyś...
Też nad czymś takim myślałam, bo strasznie mi sięto podoba, ale przeraża mnie trochę wygląd tego i wynikające z tego konsekwencje za 10 i więcej lat... :|
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

A ja jakoś specjalnie się tym nie przejmuję...
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mi się nigdy nie podobały tak bardzo mocno wytatuowane ręce aczkolwiek widziałam kilka godnych uwagi i całkiem niezłych To chyba zalezy od tego jaką kto ma koncepcje i jak projekt jest wykonany. Jednak wole bardziej subtelne tatuaże :P
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Nie mam tatuaży, ale chcę sobie w przyszłości zrobić na łopatce, ramieniu, biodrze, łydce i może na piersi.
Uwielbiam jak mężczyzna ma tatuaże... Rękaw, tatuaż na piersi, na plecach.
Awatar użytkownika
Who's your dad?
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2011-11-20, 23:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Who's your dad? »

Ja planuje sobie zrobić od dawna. Może nawet w 2012.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Karoluch, a w jakim miejscu na ciele chcesz konkretnie zrobić?
Awatar użytkownika
Who's your dad?
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2011-11-20, 23:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Who's your dad? »

Mówiłem ci, że albo ramie albo plecy :P
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

W sierpniu przywitałam nowy tatuaż. Skromny napis pod sercem, bardzo osobisty i bardzo nie do wglądu dla byle kogo. Uwielbiam go i już planuję trzeci.
Miejsca mam dwa - albo za uchem znowu coś małego, albo całe biodro. Niestety, przyszły zawód uniemożliwia mi posiadanie tatuaży w widocznych miejscach, co czasami doprowadza mnie do białej gorączki.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Wszystko fajnie, profesjonalnie wykonany tatuaż pięknie wygląda na młodej, jędrnej skórze. Ale co będzie za 50 i więcej lat? A zmyć się tego przecież nie da...
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Usuwanie tatuażu już w dzisiejszych czasach to żaden problem Zwłaszcza jeśli chodzi o jakieś małe Domyślam się że za 50 lat to już wogóle nie bedzie żaden problem ;)
niam
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2013-06-25, 16:43

Post autor: niam »

Po wakacjach lecę dziarnąć sobie bardzo ważne dla mnie zdanie na żebrze. Będzie bolało, ale dam radę. :D
zodyna
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-06-27, 08:40

Post autor: zodyna »

A co takiego sobie robisz ?
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi. :) To wszystko zależy od ciebie i twoich potrzeb! :) Ja zrobiłam sobie tatuaż i go uwielbiam, należy jednak pamiętać, że to decyzja na całe życie i musi być ona dobrze przemyślana. Kluczowym jest wybór dobrego studia tatuażu, bo źle zrobiony to straszny problem. W warszawie polecam https://www.szerytattoo.pl, to chyba jeden z najlepszych! :)
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Nigdy nie przepadałam za tatuażami i raczej bym się nie zdecydowała.
stefaniaa
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-07-11, 09:05
Lokalizacja: Jasło

Re: Tatuaż

Post autor: stefaniaa »

Kiedyś sobie zrobię na pewno jakiś mały na dłoni :) Podobają mi się tatuaże, ale tylko czarne.
ODPOWIEDZ