pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ciuchy, ciuszki i ciuszeczki

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Lulusia
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-30, 00:13

Post autor: Lulusia »

Tusia pisze:Nie mam pojecia co to sa pepitki... Przyblizysz ?
W kwestii nowych trendow i kolorow lubie przegladac stylizacje gwiazd na kimkim.pl, mam tam odniesienia do ubran ktore mozna kupic w ogolnodostepnych sklepach, takze mozna podpatrzec stylizacje i z niewielkim trudem sie w nia zaopatrzec.
Tusiu, to taka kratka - czarno-biała najcześciej :)
pielszy
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2014-11-12, 09:59

Post autor: pielszy »

Ja powiem Wam,że czasami wolę zapłacić więcej i kupić sobie coś porządnego niż płacić mniej ale kupować coś co wytrzyma krótko. Koszule często kupuję tutaj
http://www.osovski.pl/ - w sklepie Osovski. Mają tam naprawdę dobre jakościowo ubrania. Zamawiałem tam wiele razy, wszystko bardzo dobrze się nosi . Zdecydowanie lepsze od ubrań w sieciówkach. Trochę droższe to fakt ale za jakość trzeba czasami dopłacić i trzeba być tego świadomym.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja oszalałam na punkcie czarnej sukienki z Zalando na Domodi i po następnej wypłacie na pewno ją sobie sprawię :)
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Zależy też co się kupuje, bo nie jest powiedziane, że wszystko trzeba kupować w necie albo wszystko wybierać w sklepach stacjonarnych. Można to po prostu wymieszać. Moja dziewczyna zamówiła bluzki damskie w sklepie txm24.pl, ale klapki kupiła na pasażu w centrum. Nie ma reguły czy kupujemy tylko w internecie lub wyłącznie w sklepie stacjonarnym.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

W Zalando mają boskie sukienki, sama nieraz muszę się pilnować, żeby nie zostawić tam całej wypłaty.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

To prawda. Też podobają mi się tamtejsze ciuszki :). Aktualnie nie szukam jednak niczego dla siebie, bo stanęłam przed wyzwaniem wybrania kilku sukienek do chrztu dla siostrzenicy, żeby jej rodzice mogli postawić na tę idealną, która najbardziej wpadnie im w oko :)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

I jaką sukienkę w końcu wybrałaś?
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Postawiłam na zupełnie prostą białą sukienkę bez zbędnych ozdób. Myślę, że taka prezentuje się najładniej :). Teraz z kolei czytam na feef.pl o stosownym ubiorze kobiet w miejscach świętych, bo planuję wybrać się na wakacje do Turcji i odwiedzić kilka tamtejszych meczetów. Jakieś dobre rady? :)
Mzak
-#
-#
Posty: 46
Rejestracja: 2015-11-13, 12:49

Post autor: Mzak »

Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Mnie się bardzo podoba modny w ostatnim czasie trend na stylizacje w błysku glamour i rocka czyli ciekawe zestawienia ubrań o ostrym charakterze ze stonowanymi, klasycznymi dodatkami. Lub na odwrót. Razem tworzy to genialny efekt.
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Post autor: Mercus »

A co myślicie o tego typu kombinezonach http://pakuten.pl/kombinezony/886-sp-kombinezon-bez-ramiaczek.html jeszcze pamiętam nie tak dawno widziałem zdjęcie jakiegoś celebryty w czymś takim i doszedłem do wniosku, że świat zatacza koło, ale obecnie nie jest to już tak groteskowy widok i chyba nie wygląda to najgorzej... Czy jednak myślicie, że kupno czegoś takiego na prezent jest obarczone dużym ryzykiem, że sam prezent zostanie uznany za ponury żart? Bo szczerze mówiąc kierując sie wyborem prezentu chce zazwyczaj kupić coś, czego obdarowany wiem, że sam by sobie nie kupił, i właśnie teraz chodzi mi po głowie coś takiego :)
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Lubię kombinezony - wydłużają sylwetkę. Niestety źle się w nich korzysta z toalety.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

A do mnie kombinezony nie przemawiają i coś niewygodne. No i nie podobają mi się.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A czemu uważasz je za niewygodne? Ja mam całkowicie odmienne zdanie.
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Post autor: Pelasia »

A zamawiał ktoś moze tutaj?
http://selino.pl/koszulki-z-wlasnym-nad ... ,g-15.html

W sensie projektował koszulkę? Chciałabym zamówić ale nie dla siebie tylko dla mojego chlopaka. Zbliżają się jego urodziny i planuję coś dla niego zaprojektować ( tak aby widział,ze sie trochę wysililam).

Kosmetyki już mu kupowałam wczesniej z innych okazji tak więc teraz planuje jakiś ciuszek ^^
ODPOWIEDZ