pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Soczewki kontaktowe

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Zamierzam jednak przejść na soczewki, a przynajmniej spróbować. Przekonałam się, że okulary bardzo przeszkadzają przy fotografowaniu.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

O tak, mam zamiar zamienić okulary na soczewki. Wada mi się powiększa, nie chcę potem nosić szkieł takich grubych. :shock: Póki co zamierzam w nowym roku, na półmetek i wesele kupić sobie soczewki jednodniowe, aby się do nich jakoś przyzwyczaić, potem pomyśleć o czymś na stałe.
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

Przez dzień noszę soczewki, wieczorem okulary. Aby oczy trochę odpoczęły. Soczewki są o wiele wygodniejsze.
Co do kolorowych, jakoś nie dla mnie. Ogólnie nie podobają mi się... lepiej mieć naturalnie swój kolor oczów niż zmieniać, poprzez soczewki.
Awatar użytkownika
Hope
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2010-12-18, 20:14

Post autor: Hope »

Icannotfly. pisze:nie chcę potem nosić szkieł takich grubych.

Nie musisz się przejmować, teraz już nie ma szkieł podobnych do denek od butelek. Poza tym największe soczewki jakie znalazłam miały moc +/- 35, więc nie masz się czym martwić:)
Na początek polecam wybrać się do lekarza, który dobierze odpowiednie soczewki i zakup ich w sklepie optycznym. Później, jak już będziecie wiedziały jakie soczewki możecie nosić radzę kupować w internecie. Są tańsze, bo nie płaci się marży sklepowej. Taka rada na przyszłość:)
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Hope pisze:Nie musisz się przejmować, teraz już nie ma szkieł podobnych do denek od butelek.
Jednak dla mnie, te co posiadam są i tak za grube. :P Wiadomo, nie wyglądają jak google do nurkowania, ale jednak wolałabym, żeby były bardziej cieniutkie. Niestety, bardziej wyszlifowane szkła są droższe. :shock:


Mam pytanie. Jeśli u okulisty byłam jakoś końcem sierpnia i teraz będę chciała kupić sobie soczewki, to muszę iść wcześniej do okulisty, czy już nie?
Awatar użytkownika
Hope
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2010-12-18, 20:14

Post autor: Hope »

Powinnaś iść do okulisty, który dobierze Ci odpowiednie soczewki. Mogą mieć troszeczkę inną moc niż okulary. Poza tym sprawdzi czy możesz nosić soczewki (możesz mieć za suche oczy) ewentualnie da Ci jakieś krople :-)
Alexis
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-01-25, 11:48

Post autor: Alexis »

ja noszę miesięczne firmy B&L. Kupuję na allegro, wychodzi dużo taniej niż u optyka np. vision i inne. Jeśli mam kłopot z suchymi oczami to zakraplam sztucznymi łzami i mogę dalej pracować.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

ja lubie okulary. nie chcialabym nosic soczewek. jestem przygotowana na to w przypadku, gdyby pogorszyla mi sie wada. na dzis lubie siebie z w brylach :) natomiast sporo osob przerzucilo sie na kontakty. w ostatnim czasie kolezanka z pracy i znajomy z grupy w ap przeszli na soczewki. za jakis czas zapytam czy bylo warto.
Kolorenka
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-07-18, 15:30

Post autor: Kolorenka »

Mam pytanie, czy ktoras z Was korzysta z PureVision 2HD? Bo mam zamiar się na nie przerzucic:)
Awatar użytkownika
Replacement
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2011-09-05, 11:28
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Replacement »

Mam Purevisiony, są ok, także warto zakupić.
Kolorenka
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-07-18, 15:30

Post autor: Kolorenka »

Kupilam w [ciach], bo fajna promocja jest. Są świetne. Polecam:)
Ostatnio zmieniony 2011-09-17, 17:29 przez Kolorenka, łącznie zmieniany 1 raz.
palisander
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2011-09-01, 21:41
Lokalizacja: Konin

Post autor: palisander »

PiureVision miesięczne Bausch and Lomba. Sa ok, czasem zapominam, ze je wogóle mam, Dopiero jak mi jakis pyłek wpadnie, albo nie dajcie bogowie mucha, to sobie przypominam :)
Awatar użytkownika
Magda.Mała.Mi
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2009-11-15, 10:32

Post autor: Magda.Mała.Mi »

Mój brat nosi kolorowe (niebieskie). Oryginalnie ma oczy szare - nieciekawe. Z tymi niebieskimi wygląda interesująco;) Zwraca na siebie uwagę, tym bardziej, że to blondyn. Jeśli można poprawić naturę, to dlaczego nie. W każdym razie, piszę też, bo mam dla Was informację. Otóż on kupuje soczewki w sklepie internetowym okooko.pl. Jest tam taniej niż na szkła czy twojesoczewki. Zawsze zachwala też szybką dostawę. W każdym razie mają tam teraz program, w ramach którego za polecenie to osoba polecająca zgarnia 10 zł do wydania na soczewki, a ta która otrzymuje polecenie ma rabat 5%. Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem soczewek w tym sklepie - zapraszam do napisania PW lub wiadomości e-mail. Zwrotnie mój brat odeśle polecenie. Oczywiście potem Wy możecie polecać i zarabiać na swoje soczewki.
caro18
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-10-22, 22:03

Post autor: caro18 »

ja mam astygmatyzm i od trochę ponad roku nosze soczewki - takie normalnie, niezmieniające koloru oczu, ale miesieczne - nie muszę ich na noc ściągać. :)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Też zamierzam przejść na soczewki :)
Caro18, nie kłamiesz czasem? Soczewki trzeba ściągać na noc, o ile nie chcesz sobie zniszczyć wzroku całkowicie!
ODPOWIEDZ