pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wanna/prysznic

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

Rano prysznic z jakims super pachnącym żelem - najlepiej o owocowym zapachu, takim zeby się orzeźwić i nabrać energii. A wieczorem, zwłaszcza po takim dniu jak dziś, preferuję stanowczo długa gorącą kąpiel - z jakimś aromatycznym płynem lub olejkiem (mój tymczasowy faworyt zapachowo - cenowo - jakościowy to olejek do kąpieli swedish spa - oriflejmowski ;p) Długo poleżeć w wannie, zrobić maseczkę nawilżającą, wklepać w siebie wszystkie kremidła i balsamy, naciągnąć skarpetki i wtulić się pod kocyk z wciągającą książką - aktualnie jest to "Umarli tańczą" Piotra Głuchowskiego- to jest moje marzenie na dziś :)
magdaz1
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-10-12, 12:39

Post autor: magdaz1 »

Jak dla mnie to zdecydowanie długa relaksująca kąpiel ze środkami do pielęgnacji. Me Gusta :D
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Na co dzień prysznic, dla relaksu kąpiel :)
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Post autor: Tusia »

W domu mam wannę, ale zawsze korzystam z niej jak z prysznica. Przede wszystkich chyba dlatego że jest za krótka ;P No i nie ma co - oszczędnośc wody zdecydowana.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

u mnie to zależy do pory dnia i pory roku:) Jak jest lato i są upalne dni to zdecydowanie wziąć szybki, chłodny i orzeźwiający prysznic:) Z kolei zimowa porą jestem za długimi kąpielami w gorącej wodzie z dodatkiem ulubionej soli do kąpieli i dużo dużo piany:)
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Mnie już nikt do wanny nie przekona. Rodzice kiedyś wymienili wannę na prysznic i uważam, ze była to słuszna decyzja. Teraz ja zaczynam remont mieszkania po babci i do łazienki też szukałem jakiegoś fajnego prysznica i spory wybór znalazłem na https://www.obi.pl/prysznice-i-wanny/ka ... owe/c/1226 .
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Prysznic to z pewnością bardziej praktyczne rozwiązanie. A w szczególności prysznic bez brodzika.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Ale bym wzięła teraz taką kąpiel.. mmmm.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Zależy ile ma się miejsca. Ja bym wolała prysznic.
kaktus
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2019-05-10, 12:11

Re: Wanna/prysznic

Post autor: kaktus »

U mnie jest to i to tzn wanna z parawanem i do tego deszczownica.
kinias
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2019-08-28, 14:32
Lokalizacja: Trzebownisko

Re: Wanna/prysznic

Post autor: kinias »

A to zależnie od nastroju. Na szczęście mam ten luksus,że mam w łazience i wannę i prysznic.
Wojtaszek
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2018-08-30, 10:52

Re: Wanna/prysznic

Post autor: Wojtaszek »

Ja zdecydowanie stawiam na prysznic. Ten pęd i zabieganie nie pozwala mi na dłuższe kąpiele. Prysznic zresztą jest zdecydowanie oszczędniejszy. Teraz robią https://www.rkglass.pl/uslugi/kabiny-prysznicowe/ na wymiar co sprawia, że każdy, niezależnie od metrażu może sobie na nie pozwolić.
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Wanna/prysznic

Post autor: gringot »

Kocham wannę i dlatego w nowym domu postanowiłem, że ona właśnie będzie. Dla nas spodobała się wanna wolnostojąca ze sklepu https://corciano.pl/ i to właśnie ona u nas będzie, jest przepiękna.
ODPOWIEDZ