pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fryzjer

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Dziś byłam, gdy od niej wyszłam to myślałam ze dostane szalu, pani fryzjerka nie rozumie co to znaczy podciąć końcówki w każdym badż razie byłam bardzo zła, ale gdy przyszłam do domu umyłam głowę to doszłam do wniosku ze tak mi ładnie i teraz mam na swojej głowie gore loków i loczków.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Vein pisze:pani fryzjerka nie rozumie co to znaczy podciąć końcówki
Ta...
Ostatnim razem jak byłam weszłam z włosami prawie do pasa, a wyszłam ledwo za ramiona, ale się wtedy wściekłam... Miałam iść znów jakiś tydzień temu, ale stwierdziłam, że szkoda mi "podcinać końcówek".
True
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2010-08-26, 10:11

Post autor: True »

Taki sam miałam problem. Zacznie ciąć, a potem okazuję się, że pół włosów brakuje, bo prostuje i prostuje. Szlak mnie trafia. Mam taki uraz do fryzjera, że nie byłam u niego trzy lata, mimo że moje końcówki rzeczywiście wymagają porządnego podcięcia, bo często je lokuje grzejąc oraz kilka razy farbowałam. Teraz są one długości gdzieś 5 cm za stanik, a znając możliwości tych ludzi zostaną mi do ramion.
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Od roku nie byłam u fryzjera i urosły mi dosyć długie włosy, a w długis się sobie nie podobam xD. Dwa tygodnie temu poszłam do fryzjerki ze zdjęciem sprzed roku i zrobiła mi zupełnie coś innego i wyglądałam jak strach na wróble xD. Wczoraj poszłam z tym samym zdjęciem i ścięła mi włosy prawie "na chłopaka" ale podoba mi się.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Nie byłam u fryzjera chyba ze 2 lata.
Dwa razy wyszłam poważnie niezadowolona.
1. Gdy włosy przefarbowano mi na fiolet.
2. Gdy chcąc wyrównać końcówki wyszłam z włosami do ramion.[ wcześniej miałam do pasa].
Dlatego tam nie chodzę. Końcówki nie wyglądają dobrze ale używam odżywek i jeszcze się trzymają. grzywkę podcinam sama.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Hah, a ja dzisiaj kolejny raz wróciłam zadowolona od mojej fryzjerki. Zmieniła mi kolor, wyszedł taki jak chciałam, odpowiednio skróciła grzywkę. I bałabym się iść do innego fryzjera, no.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

ja idę w przyszłym tyg do fryzjera Mam nadzieję że zrobi mi fajny kolorek :) A podcinać będę tylko końcówki Na szczęście ona wie co to końcówki :)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

U mnie kolejny raz mama wcieliła się w rolę fryzjera i ścięła mi włosy na króko ;] Nie sięgają ramion, ale długość za ucho. Świetnie się w nich czuję. Mama jeszcze chce mi rozjaśnić kolor ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

po wizycie u fryzjera moje włosy mają czerwono rudy kolor Ehh Sama nie wiem co o tym myśleć Śmieszne są :mrgreen: A chciałam takie jak Rode ma na avie. No cóż Nie wyszło.
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

nie lubię chodzić do fryzjera. mówić żeby nie schodziła dużo z długości tylko np żeby końcówki podcięła to nie rozumie. ze 2 lata temu miałam też taki przypadek, że wyszłam od fryzjerki niezadowolona, po czym stanęłam sobie sama przed lusterkiem i obcięłam dokładnie tak jak chciałam. aktualnie teraz do fryzjera nie chodzę, jak coś, to podcinam sama.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

U fryzjera byłam jakoś przed 20 sierpnia. Odwiedzam go tylko wtedy, gdy trzeba podciąć moje zniszczone końcówki włosów. Nie lubię, jak ktoś bawi się moimi włosami.
ODPOWIEDZ