pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fryzjer

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

redi_gyal pisze:Po dłuuugiej przerwie i nieodwiedzaniu fryzjera Moje dłuuuuugie włosy zrobiły się bardzo krótkie Myślałam że się załamię ale po chwili uznałam że chce jeszcze bardziej krótkie :P ale to może przy następnej wizycie
a dreada zostawiłaś? ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Oczywiście że dreada zostawiłam :D Przecież to moje maleństwo :P
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Re: Fryzjer

Post autor: keep away »

Empatia pisze:Chodzicie do fryzjera czy bawicie się swoimi włosami po swojemu?
Chodzę do fryzjera. Kiedyś, kiedy próbowałam sama się obciąć wyszło mi krzywo i musiałam lecieć do fryzjera, żeby mi wyrównał. :P
Empatia pisze:Zdarzyło się tak, że wyszliście niezadowoleni od fryzjera?
Oczywiście. ;]
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Zdarzyło się tak, że wyszliście niezadowoleni od fryzjera?
Ostatnio byłam u fryzjera. Po wymodelowaniu wyglądałam jak pudel. Ale kiedy wróciłam do domu i umyłam włosy fryzura bardzo mi się podoba i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

psychiczna pisze:Ostatnio byłam u fryzjera. Po wymodelowaniu wyglądałam jak pudel.
o tak, to zmora fryzjerów. Zawsze jak Cię wymodelują to wyglądasz: albo jak pudel, albo jakbyś miała hełm na głowie, albo jak z filmu z lat 20 ;/ zero jakiegokolwiek dopasowania do aktualnych stylizacji.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

niepokorna pisze:zero jakiegokolwiek dopasowania do aktualnych stylizacji.
Nie zgadzam się;] Zdarza się tak jak mówicie, ale niektórzy mają taki dar i potrafią fajnie dopasować fryzurkę ;p Kiedyś chodziłam do takiej fryzjerki, która uwielbiała moje włosy i się nimi bawiła. Zawsze czesała mnie gratis 8) za***iście ;p
Biję się właśnie z myślami, czy iść do fryzjera i podciąć włosy czy nie.
Moje przyjaciółki były w tym tygodniu i ścięły się na krótko. Fryzurki bardzo dopasowane, też bym chciała tak zaszaleć ;P
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Rose pisze:Nie zgadzam się;] Zdarza się tak jak mówicie, ale niektórzy mają taki dar i potrafią fajnie dopasować fryzurkę ;p
Ja też, moja fryzjerka zawsze dobrze mi doradzi, a po wymodelowaniu jeszcze nigdy źle nie wyglądałam.

Ostatnio mnie zafarbowała.. na czerwono, co prawda nie całą głowę, ale większośc włosów, pierwszego dnia mało nie ryczałam i krzyczałam na wszystkie osoby, które mówiły coś w stylu 'o, nowa fryzura'. Z czasem się oswoiłam i teraz podoba mi się, pasuje do mojego stylu.
Awatar użytkownika
heartbeat
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2010-07-09, 17:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: heartbeat »

Zawsze byłam zadowolona po wyjściu od fryzjera, jednak ostatnio po prostu się przeraziłam jak spojrzałam w lustro.
Na razie nie chodzę do fryzjera, czekam aż mi włosy trochę odrosną, tylko grzywkę ścinam sama ; )
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

W poniedziałek wybieram się do fryzjera. Nie wiem jeszcze do końca co chcę zrobić, ale coś na pewno ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

a ja ostatnio poszłam do fryzjera zrobić pasemka blond i co..... namówiły mnie na rudy kolor ;)
Awatar użytkownika
lussia
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2010-07-23, 16:02
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: lussia »

psychiczna pisze:Ostatnio byłam u fryzjera. Po wymodelowaniu wyglądałam jak pudel. Ale kiedy wróciłam do domu i umyłam włosy fryzura bardzo mi się podoba i jestem zadowolona.
O ja tak mam zawsze. Nie wiem, może dlatego że mam kręcone włosy, a jak one suszą suszarką to się nie układają tak jak by schły naturalnie.
redi_gyal pisze:i co..... namówiły mnie na rudy kolor ;)
rude jest piękne. :D
ja jestem naturalnie ruda ;)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Od dziś moim nowym fryzjerem jest moja mama. Dziś mnie obcięła i jestem bardzo zadowolona 8)
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Mam brata ciotecznego który się bawi we fryzjerowanie, więc nie muszę chodzić do fryzjera.
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

Odkąd babcia (niechcący, oczywiście) mnie "obchaśtała", powiedziałem że już nigdy nie dam się obciąć w domu. :D
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja też bym sie nie dała obciąć w domu :P Chociaż raz obcinała mnie kumpela to byłam nawet zadowolona ( gorzej było z mamą jak to zobaczyła :P )
ODPOWIEDZ