pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fryzjer

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Niki pisze:Chodzicie do fryzjera czy bawicie się swoimi włosami po swojemu?
Mam sprawdzą fryzjerkę owszem do tanich nie należy, ale warta jest ceny. Z obcinaniem włosów przez siebie, nie robię tego, raz chciałam podciąć końcówki sama, abstrakcyjnie wyszłam ;o Poza tym lubię jak ktoś bawi się moimi włosami.
Co do tego niezadowolenia kilkanaście razy mi się zdarzyło, ale cóż po czasie włosy odrosły.
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Dużo razy byłam niezadowolona, na szczęście znalazłam odpowiedniego fryzjera. Ostatnio coraz częściej korzystam z jego usług... :)
Nigdy sama włosów nie obcinałam. Wątpię czy wyszło by z tego coś normalnego.
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Ja również chodzę tylko do sprawdzonej. Mam dość nieposłuszne włosy i trzeba umieć je ściąć. Są dość mocno falowane, więc trzeba coś tam z nimi porządnego zrobić, żeby nie były za ciężkie, ale zarazem niezbyt mocno postrzępione. Przeważnie jestem zadowolona.
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

Wiele razy obcinałam sobie sama włosy. Dzięki temu miałam prostą grzywkę :roll: Korzystam z usług jednej i tej samej fryzjerki od wielu, wielu lat, ale jeśli jej dobrze nie wytłumaczę, to potrafi mi spieprzyć po całości. Poza tym to wiele razy wyszło okej, ale nie tak jakbym chciała.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

a ja juz od półtora roku nie chodze do fryzjera bo po ostatnim razie się boję. poprostu boję :shock:
fryzurki robie se sama a wlosy podcina mi mama (końcówki) grzywke sama umiem :D
zapuszczam narazie włosy więc nie musze tam odwiedzać fryzjera :P
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Z 5 razy byłam niezadowolona .Ale rok temu napotkałam sie na taka fryzjerkę co moje włosy są do jej pomysłów bo wiem ,że ich nie zniszczy ;D
Awatar użytkownika
alagadula
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-12-01, 16:09

Post autor: alagadula »

ja się kiedyś zraziłam strasznie, ale znalazłam swojego ulubionego pana Piotra z Samui Spa w Poznaniu, zawsze wie co z moją nieokiełznaną fryzurką zrobić, tylko jest mały problem bo niestety jest w Poznaniu, jakiś czas temu przeprowadziłam się do Wawy, ale jak tylko będę jeździła do rodziców to z pewnością będę wpadała i do niego, teraz jadę w środę na święta i sylwka do poznania więc Panie Piotrze do zobaczenia:)
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Również mam sprawdzoną fryzjerkę, od której chyba ani razu nie wyszłam niezadowolona. Ale ostatnio rzadko u niej bywam, bo zapuszczam włosy. A grzywkę sobie sama robię.
Awatar użytkownika
alagadula
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-12-01, 16:09

Post autor: alagadula »

ja byłam u mojega p. Piotra :mrgreen: obciał mi włoski i mam teraz taką fajną stylową fryzurkę, na sylwestra idealną, z tyłu krócej, z przodu dłużej i taki delikatny kolorek sobie zrobiłam mahoniowy, wyglądam zupełnie inaczej:)a najważniejsze, że wszysktim się super podobam :oops:
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Ostatnio moja ciotka poleciła mi super fryzjerkę.
Byłam u niej tylko raz, ale jakoś jestem do niej przekonana bardziej niż do innych.
W sumie rzadko chodzę do fryzjera, bo boje się zmian.
Niedługo będą o mnie mówić, że chodzę całe życie tak samo uczesana jak Wodecki ;k
No ale wracając do tematu, jak byłam młodsza moja mama obcinała mi włosy i raz tylko wyrównałam sobie grzywkę.
Awatar użytkownika
Chloe
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-01-01, 17:40

Post autor: Chloe »

Ja chodzę do fryzjera raz do czterech miesięcy :P Nigdy nie robiłam nic z włosami, poza tym, że podcinam końcówki, raz byłam niezadowolona bo fryzjerka podcięła zbyt dużo, ale teraz już ją pilnuję :>
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

teraz chodze do fryzjera średnio co 2 miesiące.. mam takie włosy, ze szkoda gadać.. strasznie poniszczone od prostowanie w ogóle cieżko sie je układa... zazwyczj cieniuje..
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

fryzjerzy mają to do siebie, że jak już zaczną ciąć to chyba ciężko im przestać :P Ja teraz zgrywam na telefon zdjęcie jak ma mnie ściąć i pokazuje mu, bo w przeciwnym razie zawsze mam krótsze włosy niż bym chciała.
Lubię eksperymentować z włosami, więc odwiedzam fryzjera co jakiś czas, ale farbuję się sama, bo inaczej bym chyba zbankrutowała:P
Wiele razy byłam niezadowolona, niby nie zeszpecił mnie nikt tak, że nie chciałam z domu wychodzić, ale po prostu wyglądałam zupełnie inaczej niż chciałam.
Jakoś nie mogę trafić na fryzjera, który by mi pasował w 100%
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Korzystam niezmiennie od kilku lat z usług jednego salonu i jednej fryzjerki.Choć naszego pierwszego spotkania nie wspominam mile.Mam do niej jednak bezgraniczne zaufanie.

Często wina leży jednak po stronie klienta.Mało jest osób,które potrafią przekazać co dokładnie chcą ,czy powiedzieć "nie podoba mi się"
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Po dłuuugiej przerwie i nieodwiedzaniu fryzjera Moje dłuuuuugie włosy zrobiły się bardzo krótkie Myślałam że się załamię ale po chwili uznałam że chce jeszcze bardziej krótkie :P ale to może przy następnej wizycie
ODPOWIEDZ