pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wypadanie włosów

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Postać:
ODŻYWKA

Producent: FAROUK SYSTEMS INC

Opakowanie: 15 ML

Działanie:

rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy
zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość
włosy są podatne na układanie
chroni włosy przed UV i wysoką temperaturą
silnie nawilża włosy i skórę głowy
zawiera witaminy, w tym E oraz wyciągi roślinne

Rezultaty:
Pozostawia włosy jedwabiste i ze wspaniałym połyskiem

Składniki:
czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin

Stosowanie:
rozetrzyj kroplę w dłoniach, rozprowadź na całej długości wilgotnych włosów, zwłaszcza na końcówki. Nie spłukuj. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.

Informacje dodatkowe:
Jedwab od tysięcy lat słynie z niepowtarzalnego połysku i trwałości, nazywany jest królem włókien. Jedwab jest najsilniejszym naturalnym włóknem, absorbuje z powietrza trzykrotnie więcej wody niż sam waży.
Nowoczesna technologia produktów serii Biosilk natychmiast przywraca włosom zniszczonym, suchym, matowym, bez sprężystości, bardzo zdrowy wygląd, połysk, zmysłową miękkość i sprężystość. Włosy są podatne na układanie.


ze strony drogerii ;)

Małe opakowanie, ale bardzo wydajne :>

Obrazek
Awatar użytkownika
exclusive
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2009-08-18, 14:08

Post autor: exclusive »

HENNA TREATMENT WAX odżywcza maseczka do włosów.
to jest genialny preparat. używam już jakiś czas i zauważyłam, że włosy wypadają mi znacznie mniej. poleciła mi to chłopaka siostra, a ja to polecam dalej i rzeczywiście każdy jest z niej zadowolony. :) mówię to poważnie, bo sama miałam problem z włosami, wyciągałam je garściami. :)
są 2 rodzaje tych maseczek: dla włosów ciemnych i jasnych. zakupić ją można w aptece. :) moje 480 g pudełko kosztowało 20 zł. ale naprawdę warto. ;-)
zenka
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2018-06-23, 19:42

Re: Wypadanie włosów

Post autor: zenka »

Podobno Revalid https://www.apteka-oliwna.pl/revalid-re ... om=listing zdaje egzamin. Oczywiście dużo zależy od tego, jak jest przyczyna wypadania włosów - najpierw diagnoza, potem leczenie i profilaktyka
zamik
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2018-09-29, 20:17

Re: Wypadanie włosów

Post autor: zamik »

A coś na wzmocnienie cebulek włosów? Ja na przykład stosowałam plastry Dermastic. W aptece wapteka je zamawiałam, w internecie; ich działanie polega na wzmacnianiu, ale też powstrzymują wypadanie włosów. Aplikuje się na noc, mogą je stosować i kobiety i mężczyźni. Też dodatkowo brałam tabletki z biotyną, tak żeby od wewnątrz też się wzmocnić.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Wypadanie włosów

Post autor: crystalka »

Może warto spróbować metod znanych od dawna wszyscy wiedzą że skrzyp jest świetny na włosy, ten jest dodatkowo wzbogacony pokrzywą i innymi przydatnymi do porostu włosów ziołkami https://www.doz.pl/apteka/p134289-ZIELN ... _g_20_sasz. koszt ieduży i myślę że warto spróbować, ale o efektach można pewnie będzie powiedzieć dopiero po paru tygodniach stosowania.
meski
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2019-01-18, 11:04

Re: Wypadanie włosów

Post autor: meski »

Wypadanie włosów to duży problem, tak samo jak łupież. Różni ich przede wszystkim to, że z łupieżem można sobie łatwiej poradzić, korzystając z takich rankingów https://znawcaurody.pl/jaki-szampon-prz ... ng-opinie/ , a z wypadaniem to już trudniejsza sprawa. Trzeba znaleźć przyczynę, a ona czasem jest bardzo zakamuflowana niestety.
pasiurka
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2018-08-31, 10:24

Re: Wypadanie włosów

Post autor: pasiurka »

A co powiecie na zabieg przeszczepu włosów? Czytałam na stronie https://piotrturkowski.pl/jak-wyglada-p ... pu-wlosow/ , jak taki zabieg w ogóle wygląda i powiem wam, że jest to dobre rozwiązanie dla wielu osób cierpiących na wypadanie włosów czy łysienie. Na pewno warto wziąć to pod uwagę, kiedy zmiana diety i kosmetyków pielęgnacyjnych, już nie pomagają.
kaktus
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2019-05-10, 12:11

Re: Wypadanie włosów

Post autor: kaktus »

A słyszałyście o zabiegu mezoterapii na wypadanie włosów? Są do tego specjalne preparaty jak dotąd robiłam tylko mezoterapię na twarz, ale warto wiedzieć, że można zrobić taki zabieg.
Lila45
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2020-01-30, 21:24

Re: Wypadanie włosów

Post autor: Lila45 »

wypadanie wlosow moze byc od tego jesli ciagle zwiazujesz je do gory w koczka czy w kucyka, moze rowniez byc od za duzej ilosci produktow na glowie, przez co cebulki sa obciazone i wypadaja
Barb
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2020-03-20, 11:50
Kontakt:

Re: Wypadanie włosów

Post autor: Barb »

Polecam udać się do trychologa. Możesz mieć problem z hormonami.
Wojtaszek
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2018-08-30, 10:52

Re: Wypadanie włosów

Post autor: Wojtaszek »

A ja polecam picie herbat ze skrzypu i pokrzywy. Serio - bardzo pomaga. Tylko oczywiście jest to długi proces,w którym warto postawić na regularność!
Klaudya
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2020-07-21, 14:49
Kontakt:

Re: Wypadanie włosów

Post autor: Klaudya »

Na wypadanie włosów oddziałuje wiele czynników, może to być problem z hormonami, zaburzenia odżywania, stres. Najlepiej zrobić testy u trychologa.
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Wypadanie włosów

Post autor: Ania »

Zgadzam się, najlepiej z tego typu problemami wybrać się do trychologa, bo wtedy będzie wiadomo, jaka jest przyczyna wypadających włosów. Ze swojej strony mogę polecić specjalistę z Centrum Neonia, jeśli ktoś z Was jest z Krakowa - lepszego w okolicy nie znajdziecie :)
ODPOWIEDZ