pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Torebki

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

ta druga jest ze skóry i akurat na tym zdjęciu nie wygląda rewelacyjnie, (może na tym lepiej: http://www.allegro.pl/item904918509_duz ... olory.html ). Jedna dziewczyna na mojej uczelni ma taką czerwona i bardzo mi się podobała, dlatego nad nią też się zastanawiałam.
Co do kuferka to czasami mam dość dziwny gust i jak teraz na niego patrzę to też mi się z lekka tandetny wydaje. Zresztą jak go widziałam na jeszcze jednej aukcji to mi znowu w ogóle nie podobał.
Ja to mam zawsze problem z torebkami, zanim kupię to wybrzydzam ile wlezie.

W ogóle zaczynam już myśleć o zakupie jeszcze jednej torebki Atmosphere. Tylko wkurza mnie to, że jakbym kupiła ją w sklepie w Anglii to bym zapłaciła 4-5 funtów a na allegro lubią na polaczkach zarabiać. Ale z drugiej strony 50 zł z wysyłką to też dużo nie jest, a lubię te torebki jak nie wiem.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

I mi się bardzo podoba właśnie ta 2 :)
Awatar użytkownika
Chloe
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-01-01, 17:40

Post autor: Chloe »

niepokorna pisze: W ogóle zaczynam już myśleć o zakupie jeszcze jednej torebki Atmosphere. Tylko wkurza mnie to, że jakbym kupiła ją w sklepie w Anglii to bym zapłaciła 4-5 funtów
Myślę, że za 8 raczej :P Chyba, że Primark poszedł jeszcze w dół :P
niepokorna, ta ostatnia przez Ciebie wstawiona podoba mi się, ale nie czarna.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Chloe pisze:Myślę, że za 8 raczej :P Chyba, że Primark poszedł jeszcze w dół :P
to chyba zależy jeszcze jaka ;) Ja tą moja kupiłam na allegro, więc w sumie aż tak dokładnie się w tych angielskich cenach nie orientuję. I teraz tez szukam jakiejś, ogólnie lubię torebki i lubię mieć ich dużo :D
Chloe pisze:niepokorna, ta ostatnia przez Ciebie wstawiona podoba mi się, ale nie czarna.
Tylko, że czarna najbardziej uniwersalna, do wszystkiego pasuje. Myślałam o niebieskiej, bo kolor mi wpadł w oko, ale nie wiem. Mam wrażenie, że nie będzie mi do niczego pasować.
Awatar użytkownika
Chloe
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-01-01, 17:40

Post autor: Chloe »

To, że nie będzie pasować do wszystkiego nie powinno stanowić problemu, jeśli lubisz torebki i masz ich dużo ;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

tylko, że teraz chciałam sprawić sobie taką, którą będę nosiła dość często - taką podstawową. No zobaczymy. Dziękuję w każdym bądź razie za pomoc ;)
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Wolę większe torebki, bo w tych małych nie mieszczą się wszystkie moje rzeczy ;D Mam kilka dużych i kilka małych torebek. Kolory? W sumie to różne mam, m.in. czarne, niebieskie, zielone, beżowe.
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Re: Torebki

Post autor: keep away »

Paranormalna pisze:Jakie torebki lubicie? Małe? A może te wielkie? Kolory bardziej stonowane czy żywe?
Wielkie, żebym wszystko pomieściła.
Kolor najlepiej czarny - mój ulubiony. ;)
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Ostatnio zakupiłam dużą brązowa torbę jestem z niej zadowolona bo cena niska a torebka śliczna i praktyczna. I pomyśleć ze nabyłam ja tylko przez to ze uciekł mi autobus ... :roll:
mania.
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2010-09-29, 14:40

Post autor: mania. »

Zdecydowanie duża sportowa torba na ramię. Nie wiem jak dokładnie się na nie mówi, ale mam ładną z Adidasa :P
Awatar użytkownika
WeźWyluzuj
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2010-09-24, 17:40

Post autor: WeźWyluzuj »

mam totalnego bzika na punkcie toreb.. to jest moj ulubiony dodatek.. kocham duże torby - worki i takie tam.. najwięcej tore mam z Diverse.
Awatar użytkownika
Kanonimka
-#
-#
Posty: 111
Rejestracja: 2010-09-30, 16:37

Post autor: Kanonimka »

W zasadzie nie lubię torebek. Jeśli mam taką możliwość, wybieram plecak. Jednak np. do kościoła czy coś w ten deseń zabieram moją małą, czarną torebkę.
Coś podobnego do tego:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mandy
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2010-09-26, 12:13

Post autor: Mandy »

Kanonimka, mam dokładnie taką samą.
A torebki lubię i duże i małe. W zależności od tego gdzie się wybieram. Do szkoły noszę duże torebki, żeby się ze wszystkim pomieścić, a poza szkołą raczej takie średnie lub całkiem małe, podobnie jak tak, którą koleżanka wyżej pokazała.
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Ja torebki lubię duże, brązowo czarne i żółte. Czuje się taka dorosła jak nosze duże torebki. 8)
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Moja torebka ostatnio przyjęła oficjalna nowa nazwę mianowicie 101 niepotrzebnych rzeczy, bo mam tam dosłownie wszystko.
ODPOWIEDZ