pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Torebki

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Torebki

Post autor: Heroine. »

Jakie torebki lubicie? Małe? A może te wielkie? Kolory bardziej stonowane czy żywe?
Awatar użytkownika
29ala92
-#
-#
Posty: 139
Rejestracja: 2009-08-02, 12:08

Post autor: 29ala92 »

Szczerze mówiąc, ja nie noszę torebek:) prawie wcale, jakoś mnie wkurzają, że muszę to nosić ciągle na sobie:) hehe wiem, dziwna jestem :D
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Wielkie, wielkie, mogę do nich spakować pół życia. A w rezultacie i tak szukam telefonu z 10 minut, a na koniec wywalam wszystko z torebki na środku chodnika.
Ale uwielbiam te duże, szare kolory, brązowe, popielate. Mam jedną ulubioną i chodzę z nią wszędzie. Czasem zmienię na inną, chociaż na lato wygrzebałam takie fajne - zieloną i fioletową. A na inne okazje, mam też taką wielką, elegancką w czarnym kolorze.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Praktycznie wszystkie torebki, które używam są czarne^^
Jedna jest ogromna, kupowałam ją z myślą o studiach, ponieważ pomieści się w niej mnóstwo rzeczy.
Ostatnio zapanowała moda na te malutkie torebeczki. Kupiłam sobie, bo uważam, że jest praktyczna i podręczna. Zmieszczą w nią wszystko co mi potrzebne i nie mam żadnego problemu z dźwiganiem jej. Kupiłam sobie jeszcze jedną torebkę z tych mniejszych, taka bardziej sportowa, na ramię. Kupiłam, bo cena była okazyjna.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Mam obsesję na punkcie torebek. Kształt, kolor - nieważne. Jeżeli torebka mi się podoba, to ją kupuję. Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez torebki. To tak, jakbym wyszła bez ręki.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

do szkoły mam bardzo wygodną, brązową. nie jest mała, nie jest też ogromna. taka średnia. zmieści się w niej tyle ile trzeba.
jeśli wybieram się do miasta, mam taką małą czarną zakładaną przez ramię. pakuję tylko najważniejsze rzeczy-portfel, klucze, telefon. i nic mnie nie obchodzi ;P bo ciężka nie jest. kręgosłupa też zbytnio nie przeciąża taka torebeczka.
w sumie powinnam unikać torebek ze względu na kręgosłup, ale jakoś nie mogę się zżyć z plecakiem. miałam, to się popsuł a drugiego mi się kupować nie opłaci ;p torebka jest praktyczniejsza, bo z plecakiem do miasta nie pójdę :roll:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Miałam kiedyś torbę do szkoły. Nosiłam może z miesiąc, ale zrezygnowałam bo strasznie bolało mnie ramię.
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Lubię duże torby,ale nie do przesady :]
Kolory najlepiej ciemne aby do wszystkiego pasowały.
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

małe i duże mam.. uwielbiam torebki chociaż może nie mam ich zbyt wiele.
lubie w jednym kolorze :)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Mam dużo torebek. Małe, duże, sportowe, eleganckie... tyle że mam też takie, które kupiłam, bo mi się spodobały, a nie włożyłam ani razu...
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

Mam jedną torebkę. Nawet fajna, fioletowa, ale jej nie używam. Nie lubie nosić ze sobą torebki, zresztą mi niepotrzebna.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Za bardzo nie lubię chodzić w torebkach Wole potrzebne rzeczy nosić po kieszeniach Jak juz noszę to wole takie przewieszane przez tułów Jedną lubię szczególnie taką maleńką czarna z kokardką do której wchodzi tylko mały portfel i telefon
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Jestem miłośniczką dużych jak i malutkich torebeczek. Wielkie przydają się do szkoły, na miasto. Małe za to ślicznie wyglądają z tunikami, sukienkami, czy z eleganckim strojem.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nie używam torebek. Mam jedną dużą torbę i tyle.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Podobają mi się torby na ramię i mam z dwie takie. Jedną jasną, a drugą czarną. Poza tym torebek nie noszę, nie lubię jakoś. Szczególnie tych malutkich, bo jak dla mnie są za mało pojemne ;p. Potrzebuję dużo przestrzeni, żeby pomieścić swoje rzeczy.
ODPOWIEDZ