pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Torebki

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Aurilka pisze:Moja torebka ostatnio przyjęła oficjalna nowa nazwę mianowicie 101 niepotrzebnych rzeczy, bo mam tam dosłownie wszystko.
Hah, moja chyba też się może tak nazywać, zwłaszcza ta do szkoły. Dzisiaj ją rozpakowywałam i aż się przeraziłam, ile w niej rzeczy, a szczególnie leków. :?
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Empatia pisze:a szczególnie leków
No to u mnie jest to samo, od bólu głowy, witaminy, na chore gardło po prostu wszystko czego dusza zapragnie.
tomek101
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2016-05-09, 08:46
Kontakt:

Post autor: tomek101 »

Otwórzcie aptekę :)
Zawsze mnie zastanawiał fenomen kobiecej torebki i jakie dziwactwa można w niej znajść
brevka
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2016-05-11, 12:54

Post autor: brevka »

tomek101 pisze:Otwórzcie aptekę :)
Zawsze mnie zastanawiał fenomen kobiecej torebki i jakie dziwactwa można w niej znajść
hahahha :D można znaleźć wszystko, nawet wiertarkę :D
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

haha no o wiertarce to bym nie pomyślała :D ja właśnie szukam duuużej torebki w stylu shopper bag np takiej http://www.sklep-torebki.pl/torebki-sko ... -2072.html? . Ma któraś z Was taka? Nie wyciera się i nie blaknie? Czy wiertarka się zmieści to nie pytam :P
Macadamia
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2016-05-20, 23:30

Post autor: Macadamia »

heheheh no w takiej torebce to się na pewno zmieści :D ja mam taką tylko w innym kolorze :) Jest mocna i duuuza :D To prawdziwa skóra więc się nie wyciera i kolor tez cały czas idealny. Możesz śmiało kupować, będziesz zadowolona :)
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

W szafie mam wszystkie od małych, kolorowych po duże, ciemne :)
Gryzhim
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-06-13, 11:01

Post autor: Gryzhim »

Nie przepadam za torebkami, ale czasem je noszę, gdy nie mogę nalożyć plecaka. Zazwyczaj zakładam je w takie miejsca jak teatr itp.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

ja uwielbiam wielkie torebki co mają całą masę przegródek! :) im więcej tym lepiej :) zawsze kupuję takie pojemne torebki :)
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja lubię torebki listonoszki. Nie są zbyt duże, ale mieszczą wszystko to, co mi potrzeba.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Re: Torebki

Post autor: esen »

Zawsze można kolekcję uzupełnić o kolejną :) Zwłaszcza kiedy kuszą w ten sposób. Trudno się oprzeć :)
Awatar użytkownika
odjechanna
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2018-08-05, 15:39
Kontakt:

Re: Torebki

Post autor: odjechanna »

Ja uwielbiam torebki i mam ich baaardzo dużo :) Dbam o nie i raczej nie pozbywam się z szafy, bo moda wraca i modele które zakupiłam lata temu na nowo stają się hitem. Jak ktoś szuka fajnych torebek to polecam na brytyjka.pl :) Ja najczęściej szukam tanszych modeli tam, albo na wyprzedażach w sieciówkach (wg. mnie super propozycje ma zara i mango)
rozgadana
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2018-06-23, 16:02

Re: Torebki

Post autor: rozgadana »

Lubię torebki takie średniej wielkości, mieszczące najbardziej potrzebne przedmioty i lubię wizytowe. Jak już kupuję to raczej komplet torebek
(mój ostatni nabytek https://www.edibazzar.pl/ZESTAW-TOREBEK ... w1-A4.html) Na torebki sobie nie żałuję, to przyznaję, są przecież dodatkiem urozmaicającym moją stylizację i dlatego trochę ich już mam.
rozmowna22
-#
-#
Posty: 74
Rejestracja: 2022-04-28, 19:26

Re: Torebki

Post autor: rozmowna22 »

Tanie i bardzo ładne torebki możesz znaleźć na stronie https://www.edibutik.pl/ Ja swoją też tam kupiłam i jestem z niej ogromnie zadowolona. Ma wiele kieszonek i jak na swoją cenę jest naprawdę porządnie wykonana.
ODPOWIEDZ