pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lumpeksy

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Nie ma się czego wstydzić kupowania w lumpeksach, ubiera się tam masa dziewczyn. I to większość tych, które mają super ciuchy, tylko tam można teraz wyhaczyć coś oryginalnego i innego; p teraz nawet jak kupisz koszulke na 200 zł to zaraz 5 dziewczyn ma taką samą
Kupuje czasem w lumpeksach i sie tego nie wstydze.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Szczerze, nie byłam jeszcze w lumpeksie. Nawet nie wiem gdzie jest. Nie jestem wielką fanką biegania po mieście w celu zrobienia zakupów, więc być może dlatego. Mam po prostu kilka tanich sklepów pod nosem i korzystam.
Nie mam nic przeciwko lumpeksom. Podobno naprawdę można znaleźć w nich fajne rzeczy.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ostatnio weszłam i znalazłam dwie cudowne bluzki ^^
Lubię to w lumpeksach, że raczej nikt nie będzie miał takiej samej rzeczy, a nie lubię masówek.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

mam parę rzeczy z lumpeksu, które mają w sobie charakter. Jakoś w masówkach trudno znaleźć coś takiego. I ta przyjemność szukania, oglądania i dopasowywania ^^
Najbardziej podobają mi się spojrzenia kobiet wokół, jak coś kładę do koszyka, żeby przymierzyć, od razu patrzą co to i czy czasem nie przegapiły czegoś fajnego ;]
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

niepokorna pisze:Najbardziej podobają mi się spojrzenia kobiet wokół, jak coś kładę do koszyka, żeby przymierzyć, od razu patrzą co to i czy czasem nie przegapiły czegoś fajnego ;]
Noo. Mi raz zdarzyło się być w lumpeksie dopiero co po dostawie...Boze, co tam się działo. Kobiety wyrywały sobie ubrania z rąk, dosłownie.

Ostatnio zauważyłam, że w niektórych ceny są strasznie zawyżone.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Rose pisze:Noo. Mi raz zdarzyło się być w lumpeksie dopiero co po dostawie...Boze, co tam się działo. Kobiety wyrywały sobie ubrania z rąk, dosłownie.
ja mam jeden taki, w którym jestem dość często. Dostawy są w poniedziałek, tylko jedno słowo odzwierciedla co się wtedy tam dzieje - masakra.

Ciuchy z lumpeksów zazwyczaj są dobre jakościowo, bo są dość znanych marek, które najczęściej w Polsce w ogóle nie występują.
Rose pisze:Ostatnio zauważyłam, że w niektórych ceny są strasznie zawyżone.
w niektórych są takie ceny, że czasem wole sobie kupić to po prostu w sklepie.
Przecież ideą lumpeksów powinno być - tanio i oryginalnie. Niektórzy chyba o tym zapominają.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Ja uwielbiam wręcz czasem poszperać ; ) u mnie w mieście raczej nie ma fajnych lumpeksów, ale kiedy jakie do babci to obkupie się w lumpeksach jak nigdy ; );-
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Lumpy-fajna sprawa, zdarzy sie firmowy ciuch za smieszne pieniadze, a i kobitka potem zadowolona wychodzi, bo portfel nie opustoszaly, a i szmatka w rece dynda.
MrSskeptic
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2010-04-27, 17:59

Post autor: MrSskeptic »

Osobiście teraz nie wyobrażam sobie tam nie bywać :D Co tydzień ciuchy takie, że muaaa za śmieszną cenę!
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ja ostatnio jakoś mam faze na lumpy ;D w sumie kupiłam 1 koszulką przez 3 tygodnie chyba xd ale jaka fajna xd jestem kozakiem ;D
Awatar użytkownika
xCassie.
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2011-01-13, 09:15
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: xCassie. »

ja też ostatnio mam fazę na lumpeksy.
ostatnio byłam wczoraj :>
podobno mam dobrą rękę do tego, mam całą masę ciuchów z tamtąd i nie wydaje majątku ^^
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

nie chodzę, bo nie mam na to czasu. kiedyś kupowałam tam ciuchy, ale w takim małym mieście, w którym mieszkam trzeba się nieźle naszukać żeby coś fajnego znaleźć...
Awatar użytkownika
xCassie.
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2011-01-13, 09:15
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: xCassie. »

u mnie jest tylko kilka fajnych i trzeba dobrze trafić, bo często już przebrane są.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Lubię poszperać w lumpeksach, szczególnie jeśli akurat jest dostawa. Wtedy naprawdę idzie znaleźć dużo ciuszków dobrej jakości, po rewelacyjnej cenie. Ostatnio kupiłam sobie dwie pary spodni za 28 zł. W normalnym sklepie przecież nawet jednej bym nie miała za tą cenę. O.o Mam też kilka bluzek i sweterków. Wiele osób się dziwi, kiedy powiem im, że jakąś rzecz kupiłam w lumpeksie, bo ponoć wcale tego nie widać. Jak się szuka, to się znajdzie coś oryginalnego. ;) Często też zdarza mi się w takich sklepach szukać jakiegoś dresu, albo zwykłego podkoszulka (np. do spania, biegania), po co mam wydawać na takie coś sporo kasy, skoro w ciucholandzie znajdę to za grosze. Jedyne czego nigdy bym tam nie kupiła to bielizna i buty.
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Trzeba mieć czas i najlepiej wiedzieć kiedy są dostawy. Poza tym mam wrażenie, że tam sa tylko duże rozmiary.
ODPOWIEDZ