pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lumpeksy

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Lumpeksy

Post autor: Rose »

Czy zdarza Wam się wejść do sklepów z używaną odzieżą? Wyszperałyście kiedyś coś fajnego?
Ostatnio zmieniony 2011-01-14, 14:37 przez Rose, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Ja wchodzę, czasami są tam maskotki żab i ja jak i inni, którzy jeżdżą na konwenty twierdzą, że tam można znaleźć tanie ciuchy, które przydają się na cosplay :)
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Rose pisze:Czy zdarza Wam się wejść do sklepów z używaną odzieżą?
Kiedy zaglądałam dość często,teraz już nie.
Wyszperałyście kiedyś coś fajnego?
Jasne,np nowiutką bluzkę z NIKE za 2 zł ,bluzkę z ONLY za 5 zł,również nowa i jeszcze jakieś tam inne ciuchy,nie pamiętam już .
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Kiedyś sporadycznie zdarzyło mi się zaglądnąć, ale też rzadko. Owszem, czasem są ciuchy nowe, ale jakoś dręczą mnie myśli, ze ktoś wcześniej mial to na sobie :unsure:
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja zaglądam sporadycznie. Wiele razy udało mi się znaleźć coś oryginalnego, z metką (!) za tanie pieniądze.
Niki pisze:ale jakoś dręczą mnie myśli, ze ktoś wcześniej mial to na sobie :unsure:
A mnie jakoś te myśli nie nachodzą. Nie brzydzę się, bo wiem, że każda rzecz jest zdezynfekowana i sama ją piorę. A bielizny przecież nie kupuję.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Rose pisze:Wyszperałyście kiedyś coś fajnego?
Ostatnio miałam z kumpelkami jakąś manie i jak tylko cena za kg była normalna buszowaliśmy. Na początku miałam jakieś opory, że ktoś w tym kiedyś chodził. Ale niektóre ubrania są jak nowe i praktycznie nie gorsze niż te w markowych sklepach (nie czytać, że uwierzę, że to są markowe ubrania) i co najważniejsza są tanie ;]
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Rose pisze:A mnie jakoś te myśli nie nachodzą. Nie brzydzę się, bo wiem, że każda rzecz jest zdezynfekowana i sama ją piorę. A bielizny przecież nie kupuję.
Każdą rzecz kupioną tam piorę, ale mimo to nie mogę znieść myśli, iż ktoś w tym chodził, tym bardziej, że nie wiem kto to był.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Często można znaleźć bardzo fajne rzeczy , oryginalne i ma się pewność , że kumpela nie będzie mieć takiego samego ciucha ;)

Kiedyś chodziłam , chociaż ostatni raz byłam w Lumpeksie jakieś 2 lata temu ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Czasem zdarza mi sie chodzić po takich sklepach Można wyhaczyć wiele markowych a nawet nowych rzeczy za dosłowne grosze
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Kocham lumpeksy. Tanio, a dobrze. Wyhaczyłam tam wiele rzeczy, z którymi się nie rozstaję - od kardiganów, przez bluzki, po apaszki i torebki. Lumpy fajne so.
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Kiedyś chodziłam częściej teraz sporadycznie. Można fajnie i niedrogo się ubrać. Np. kiedyś kupiłam sobie dżinsy za 2 zł w których chodzę do dziś i są rewelacyjne i najlepiej mi się w nich chodzi ;]
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

I to nie raz weszłam. Za grosze można kupić rewelacyjne ubrania, więc czemu nie skorzystać?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Od czasu do czasu zdarzy się poszperać w poszukiwaniu czegoś ciekawego.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Kiedyś dość często bywałam w lumpeksach. Ostatnio rzadko z powodu braku czasu. Naprawdę można znaleźć tam fajne ubrania;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

czasami zdarzy mi się zajrzeć, zawsze wyszperam coś fajnego. Nie mam nic do lumpeksów - niedrogo a można znaleźć coś naprawdę porządnego, markowego i ładnego.
ODPOWIEDZ