pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lumpeksy

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Naranja pisze:Poza tym mam wrażenie, że tam sa tylko duże rozmiary.
Trzeba znaleźć dobry lumpeks.
Czasami można kupić takie rzeczy, których u nas w Polsce w sklepach, nigdy by się nie znalazło. Niekiedy nawet są rzeczy jeszcze z metkami. Ale trzeba mieć naprawdę dobre oko.
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Wiem niepokorna :) Mam nawet koleżankę, która znała dobre sklepy i terminy dostaw, wynajdywała markowe drogie ciuchy i odsprzedawała w necie :)

Niestety dla mnie to poza zasięgiem:) Może znacie jakieś fajne sklepy w W-wie?
Awatar użytkownika
georgina
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2011-06-22, 22:00

Post autor: georgina »

Mam jeden sprawdzony lumpeks, ale jak natrafię na jakiś inny, również chętnie wejdę.
W tym "jedynym" są rzeczy wycofane ze sklepów, takich jak Zara czy Atmosphere, więc często można znaleźć coś całkiem fajnego.
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

georgina, wycofane, czyli trochę uszkodzone? Taki defekcik?
Awatar użytkownika
georgina
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2011-06-22, 22:00

Post autor: georgina »

Nie, żadne z ubrań, które tam kupiłam nie były uszkodzone. Po prostu ciuchy ze starych kolekcji, które się nie sprzedały.
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

aha czyli taki outlet :)
Awatar użytkownika
IdealnieIdealna
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-07-14, 17:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: IdealnieIdealna »

Ja tam się nie wstydzę chodzić po ciuchlajdach :) Używane ciuchy to przecież też ubrania :) Tylko, że używane i o wiele tańsze od tych w markowych sklepach ;) Ostatnio nawet kupiłam sobie fajne dresy, jeansy i mnóstwo bokserek i bluzek z krótkim rękawem z fajnymi nadrukami ;) Teraz poluję na jakąś fajną apaszkę i może coś tam jeszcze znajdę fajnego :) Ah i w mieście u mnie w lumpeksie mam upatrzoną kurtkę skórzaną taką jakie noszą teraz młodzież, tylko że czarna, a ja mam upatrzoną czerwoną :) Czekam aż będzie taniej i jade po nią :D
Al0ne
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-07-15, 17:02

Post autor: Al0ne »

Najlepiej mieć znajomą w Lumpie ^^ Przy nowym towarze w przypadku gdy nie możemy być w sklepie coś na wybiorą i odłożą :)Sama chodzę i już nie raz wyrwałam coś modnego za grosze ! : )
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

To prawda, albo wiedzieć kiedy są dostawy. Potem często zostają już tylko szmatki :P
czarliczaplin
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2011-07-25, 11:04

Post autor: czarliczaplin »

Kiedyś chodziłam bardzo często. Dziś już raczej nie. Teraz wolę chodzić po sklepach ze starociami. Zawsze można wygrzabać jakąś starą, magiczną szkatułkę. :D
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Ja bym chciała umieć szyć na maszynie. Mam tyle pomysłów na przerabianie ciuchów, tylko talentu brak :P A w lumpeksach są perełki, które po przerobieniu wyglądałyby na prawdę super.

co do sklepów ze starociami to ja jakoś nie mam oka do tego :/
czarliczaplin
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2011-07-25, 11:04

Post autor: czarliczaplin »

Naraja...może ci się tylko tak teraz wydawać, że nie masz do tego oka. Jak wchodzisz do takiej desy to na pewno znajdzie się coś co przykuje twoją ciekawość. Jak zawsze tak wchodzę i nib :D y nic nie widzę a jak tylko się zagłąbie gdzieś w sklepi to ino coś interesującego odkryje.
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

tylko tu też jest problem czy nie przepłacę jak się nie znam :P co do ciuchów to jakoś wiem czy są warte swojej ceny a tam pewnie miałbym problem :/
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

w sklepach z używaną odzieżą nie kupuję, bo w internecie można za podobną cenę kupić nowe rzeczy, czasami nawet markowe http://www.szafamamy.pl/odziez-damska-m ... -w-szafie/
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Warto szukać w sieci. Jednak w lumpeksach można natrafić na perełki.
ODPOWIEDZ