pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kolęda

Twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Anubis pisze: Ogólnie wchodzimy, śpiewamy, piszemy po drzwiach, czekamy na księdza, modlimy się, i dawaj dalej.
i rejestrujecie zapewne jak urządzone jest mieszkanie, nieprawdaż?
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

tulipan. pisze:i rejestrujecie zapewne jak urządzone jest mieszkanie, nieprawdaż?
Jedynie, jeśli coś przykuje uwagę. Poza tym, nie oglądam się po całym mieszkaniu. Acz, ciężko się nie rozejrzeć, jeśli koleś ma kolekcję zegarów na ścianie, inny miażdżący model średniowiecznej warowni na 1/4 podłogi...
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

sprawdzanie zeszytów obowiązkowe. Ciekawe, co ja zrobię w tym roku (mam z 2 lekcje religii). Pewnie powiem, że to nowy zeszyt xD

kurde, to jest nie do wytrzymania. Siedzieć i słuchać gadania księdza i mojego taty (straszna gaduła) i powstrzymywać się od śmiechu (uroki dużego rodzeństwa)

my mamy takiego księdza, który zawsze nam czyści dom ze słodyczy... :P i jeszcze jak je przeżuwa, a ktoś się go o coś pyta to pokazuje palcem na wypchanego polika i zamyka oczy xD

u was ministranci z księdzem chodzą? u mnie nigdy... a szkoda :mrgreen:
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

Destroy pisze:u was ministranci z księdzem chodzą? u mnie nigdy... a szkoda :mrgreen:
W sumie... Jak już mówiłem, mam dziwne wrażenie, że jest jakoś tak... Luźniej. Dorośli nie mają nic na przeciwko, rówieśnicy też nie narzekają, a czasami można nawet pogadać. Co prawda znajdą się zawsze jacyś młodzi anarchiści, ale... Na ogół jest okej.
Maja456
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2012-02-05, 11:30

Post autor: Maja456 »

U mnie jest tak: śpiew kolęd, modlitwa, święcenie domu i rozmowa. Wpadek żadnych nie bylo u mnie ale moja koleżanka zasnęła bo ksiądź tak długo u niej był, a ona dopiero co wróciła z imprezy.
Awatar użytkownika
homesick
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2012-02-04, 23:35

Post autor: homesick »

A u mnie nie ma kolędy, także nie podzielę się wrażeniami.
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

U nas teraz ksiądz nie sprawdza:) Właśnie jesteśmy w tym roku już po kolędzie... szybko w tym roku poszło:)
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

takie sprawdzanie zeszytów to śmieszne jest moim zdaniem, u mnie nigdy ksiądz niczego takiego nie robił
fajova
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-05-06, 14:47

Post autor: fajova »

a ja zawsze miałam z tym problem, bo nigdy zeszytu nie prowadziłąm
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

To w ogóle z tymi zeszytami jakiś dziwny zwyczaj. Przychodzi przecież jako kapłan, a nie nauczyciel.
ODPOWIEDZ