pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przytulanki świętych RUAH - wreszcie pomysł na wartościowy p

Twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Przytulanki świętych RUAH - wreszcie pomysł na wartościowy p

Post autor: mart_dyskutuje »

Chciałam Wam powiedzieć o prezencie jaki ostatnio zakupiłam, pomysł baardzo mi się spodobał i muszę się nim z Wami podzielić :D

Długo szukałam jakiegoś oryginalnego, ale i wartościowego prezentu dla dzieci - swoich czy chrześniaków... Nigdy nie wiedziałam co kupić na Chrzest albo Komunię, bo wiecie, różaniec to przereklamowane, a rower już nie wystarcza, poza tym chciałam coś innego. I znalazłam sklep RUAH, tworzą oni przytulanki świętych, niesamowity pomysł! Teraz chyba mają 3 różne do wyboru, ja zdecydowałam się dla mojej chrześnicy na przytulankę św. Rity z Cascii, jest piękna, a mała bardzo zadowolona! Prezent dałam z okazji Komunii, wszyscy goście byli zachwyceni [​IMG] Dodatkowo w zamówieniu dostałyśmy piękne błogosławieństwo i życiorys świętej, napisane w fajnym języku, mała wszystko zrozumiała [​IMG] Ja na pewno jeszcze coś od nich kupię, na razie nie mam dla kogo [​IMG] To ich stronka: www.ruah.eu

Wrzucam też zdjęcie Rity, jest przepiękna, na żywo jeszcze ładniejsza
Link do: Przytulanka HANDMADE św. Rita z Cascii - Ruah. Przytulanki świętych
[​IMG]

Co myślicie o takiej formie religijności? Z tego co patrzyłam to firma jest chyba nowa i dopiero sie rozwijają... Może kiedyś będą jakieś aniołki, to by było super :D
ODPOWIEDZ