pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Proszę o wyjaśnienie.

Twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
Crean
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-04-27, 21:54

Proszę o wyjaśnienie.

Post autor: Crean »

Witam. Mam pytanie do ludzi głęboko wierzących. Dlaczego chrześcijanie kręcą sami sobie sznur? Sprawy moherów nie będę poruszał bo jest to sprawa nieco żenująca... Otóż widzimy codzienne efekty pracy fanatyków i pseudo wierzących. Na przykład postawię "Radio Maryja" które z jakiegoś nieznanego powodu miesza się w politykę. Ja jako przedstawiciel innej wiary nie jestem w stanie pojąć tych demonstracji o byle kanał... Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

www.wykurw.pl/index.php/kosciol-odjebaj-sie/
W tym przypadku mamy właśnie taki fanatyzm. Kiedyś ludzie szli do kościoła, bo dawał im wsparcie. Teraz niby się odwdzięczają, a księża wyczuli dobry interes i zbijają kasę.
Crean
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-04-27, 21:54

Post autor: Crean »

Szczerze mówiąc powinni się zająć sprawami kościelnymi... Bo w tym momencie się czuję jakby powracały czasy inkwizycji...
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Ty chyba nie wiesz co o byłainkwizycja
i nawet jakwas nie obchodzi to co wam przeszkadza ta telewizja trwam?
zreszta księża sa jak wszyscy inni ludzie i maja prawo mówic jak cos im sie nie podoba
T
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-04-19, 22:18

Post autor: T »

Nie ma znaku równości między Kościołem a Radiem Maryja, co w sumie zamyka główny problem Autora tematu. Zapytaj "Moherów".

Nikt Kościołowi się za nic nie odwdzięcza. Od lat działam w chrześcijańskiej placówce, która dla młodych ludzi (Salezjanie) zrobiła tyle dobrego, że nikt i nigdy nie będzie zdolny się za to odwdzięczyć. Jeśli ktoś ma życzenie - zapraszam do niej, PM please.
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Nie rozumiem dlaczego według Ciebie nie ma związku radio maryja i Kościół
Jak dla mnie to one maja wspólne cele
Tylko ze jak takie babcie juz w coś uwierza to juz trudno im mówić ze jest inaczej

Tylko ze teraz tak :
-dlaczego telewizja trwam nie może dostac tego pozwolenia, komu by to przeszkadzało?
-katastrofa Smoleńska - do dziś wiekszość tez z obydwóch raportów została obalona ale rządu juz to nie obchodzi. Nikt dokłądnie tego nie zbadał(nie mamy wiekszosci dokumentów, czarnych skrzynek,nawet wraku który oststnio rosjanie umyli nie wiadomo po co).I teraz tak dokładnie to niewiedomo czy był to katastrofa czy być może zamach. Ani na to ani na to nie ma jasnych dowodów
-krzyż na warszawskim przedmiesciu -czy on komuś w czymś przeszkadzał ze sobie tam stał a ludzie przychodzili sie pomodlic za tych którzy już zginęli?
-"perfekcyjnie" wykonana ekshumacja zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej

To są te w sumie ważniejsze tematy którym należy sie przyjrzec ale ludzie widza tylko ze "mohery" sie rzucaja nie wiedomo o co, a to wszystko jest jeszcze bardziej nakręcane przez media które jakoś omijaja częsci tematów a nagłośniaja te które im sie podoba. I czy moga one sie jeszcze nazywac suwerennymi?
T
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-04-19, 22:18

Post autor: T »

Edziuniek, związek jest. Ale nie należy mylić oceny Kościoła z oceną RM, bo między nimi nie ma znaku równości.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Radja Maryja nigdy nie słuchałam i chyba słuchać nie będę.Wystarczy mi to co opowiadają inni o Rydzyku. A jeśli ktoś jest na prawdę wierzącą osobą i postępuje zgodnie z przykazaniami kościelnymi nie kręci sobie samemu sznura.W kościele ksiądz nie mówi zabijajcie się, tylko miłujcie bliżniego,jak siebie samego.Nawołuje do czynienia dobra i przynajmniej w mojej parafii proboszcz nie zajmuje się polityką,jedynie tym do czego został stworzony,czyli do głoszenia słowa Bożego.Pozdrowionka. :)
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Ale nie możesz słuchać tylko tego co mówią o Rydzyku inni
Kiedyś było głośno w mediach i wszędzie ze miał maybacha, a tak naprawde nigdy go nie posiadał a wymyślił to jakiś dziennikarz i poszło w świat i nawet nikt tego potem nie odkręcił, nikt nie przeprosił, nic nie zrobili :/
I w zasadzie tak to dziła do póki sam nie sprawdzisz to nie ma sensu w to wierzyć.
Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#
Posty: 70
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17

Post autor: Grrrruuubas »

edziuniek pisze:Ale nie możesz słuchać tylko tego co mówią o Rydzyku inni
Kiedyś było głośno w mediach i wszędzie ze miał maybacha, a tak naprawde nigdy go nie posiadał a wymyślił to jakiś dziennikarz i poszło w świat i nawet nikt tego potem nie odkręcił, nikt nie przeprosił, nic nie zrobili :/
I w zasadzie tak to dziła do póki sam nie sprawdzisz to nie ma sensu w to wierzyć.
Tak czy siak jego postać jest żałosna i skorumpowana, powinien zrezygnować ze swojej funkcji, daleko mu do głowy kościoła ;)
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Nigdy nie zrozumiem chyba, czemu ludzie się czepiają, kiedy kościół czy ogólnie duchowni "mieszają się" do polityki. Polityka często wkracza w sferę moralności i jeśli kłóci się z moralnością chrześcijańską (aborcja, in vitro), to Kościół nie tylko może, ale POWINIEN zabierać głos w tych sprawach.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ludzie naprawdę wierzący nie mieszają się w takie dysputy.
AnnaLis
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2018-01-22, 11:06
Kontakt:

Post autor: AnnaLis »

famme_fatale pisze:ludzie naprawdę wierzący nie mieszają się w takie dysputy.
dokładnie , coraz bardziej podobają mi się twoje wypowiedzi

Radio Maryja , a dokładnie to co się w nim dziej to żenada . Jestem mocno wierząca i wcale nie utożsamiam się z tym Radiem. I w sumie to bez sensu . Każdy może sobie otworzyć radio np o nazwie Katolickie co nie oznacza od razu że prowadzone jest przez Katolików. Druga sprawa w szeregach każdej społeczności są tz. czarne owce . Których jako przykład podają właśnie przeciwnicy danej społeczności. A co nie oznacza od razu , że wszyscy tacy są !
Proszę zobacz Oferty Pracy w Polsce Nex-Jobs np. Koszalin
krysek
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-07-09, 13:03
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Proszę o wyjaśnienie.

Post autor: krysek »

Wyjaśnienie nie jest takie proste.
https://zaklad-pogrzebowy-koszalin.funebre.pl/ fachowy zakład pogrzebowy w Koszalinie
ODPOWIEDZ