pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Smieszne sytuacje na mszy sw.

Twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
Maja456
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2012-02-05, 11:30

Smieszne sytuacje na mszy sw.

Post autor: Maja456 »

Mieliscie jakies smieszne sytuacje na mszy sw.?
U mnie np. Ksiadz pomylil sie w hymnie na wysokosci i sam sie z siebie smial. A raz na mszy dla dzieci ksiadz pyta dzieci jaka dzisiaj byla ewangielia, a maluch mowi nudna
annpol9
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2012-05-03, 10:40
Lokalizacja: z zadupia

Post autor: annpol9 »

U nas na mszę przyjechał ksiądz z Łomży pijany i na mszy po prostu zasnął a moi rodzice mieli chrzest mojego brata i musieli się wyspowiadać do końca mszy gdy ksiądz spał śpiewały stare baby a potem musieliśmy go budzić najgorsza msza w moim życiu :x :evil:
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

To raczej nie było nic śmiesznego,ale podczas różańca ksiądz tak się rozpędził,że zamiast jeden dziesiątek Zdrowaś Maryjo,powiedział 15 razy.Połapał się po chwili,ale ciągnął do 20-tki nie przerywając. Potem na koniec mszy przeprosił.
Maja456
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2012-02-05, 11:30

Post autor: Maja456 »

To z dzisiaj. Wiadomoze jak msza o 6 to księza niewyspani.
Na poczatku proboszcz podaje intencje mszy i mowi ks. Patryk sprawuje msze w intencji wnuka z prosba o boze błogoslawienstwo (jak po mszy poszlismy po podpis to pytalismy ks. Patryka jak sie nazywa jego wnuk).
Potem proboszcz połamał kielich mowiac : podobnie po wiecierzy wziął kielich i dzieki tobie składając połamal (zamyslił sie probi) po chwili wzial nowy i podał swoim uczniom mowiac...
Ks. Patryk i ministranci nie mogli wytrzymac ze smiechu.
Potem ksiadz zacząl kazanie od slow ze na modlitwie mowimy wierze w Boga ojca wszechmogacego i tu babcie zaczęły z nim i ks. mowi dajcie mi kazanie powiedziec.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Ja będąc swego czasu w Niemczech,poszłam na mszę niedzielną do kościoła. Podczas czytania,a robił to młody może 16 - 17-letni chłopak,pomylił się i w trakcie - przerwał i nagle słyszymy ... Scheiße....po kościele przeszedł lekki pomruk,ksiądz nagle zwrócił głowę w kierunku chłopaka,a ten jakby nigdy nic,czytał dalej.
Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#
Posty: 70
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17

Post autor: Grrrruuubas »

Ja byłem pod Frankfurtem na niemieckim weselu mojej rodziny :) Ksiądz był polski i podczas mszy pomyliły mu się języki i zaczął mówić po polsku :D rozumiała go tylko panna młoda która była w połowie Polką i upomniała go :D Mina klechy nie do zapomnienia :)))
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Ja pamiętam sytuację, jak ksiądz się pomylił i zamiast powiedzieć "w 12. rocznicę urodzin", powiedział "w 12. rocznicę śmierci".
eyste
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-02-03, 13:09
Kontakt:

Post autor: eyste »

Nie należy chyba takich spraw wywlekać.
Systemy jednego klucza : http://master-key.pl/
Tytus
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-03-03, 17:48

Post autor: Tytus »

Ja lubię gdy do naszego księdza na koniec Nabożeństwa przychodzi jego niespełna dwu letnia wnuczka. Biegnie do dziadka przez cały kościół pod sam ołtarz. Ksiądz bierze ją na ręce i razem wychodzą przed kościół by porozmawiać o tym jak minął nam wszystkim tydzień.
W naszym kościele czuje się wiarę i miłość Boga do rodziny.
Nie rozumiem jak w innych kościołach można mówić o polityce, no ale nie wszędzie pewnie jest taka otwarta rodzinna atmosfera.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Co ma polityka do otwartej atmosfery? Właśnie jak jest otwarta atmosfera, to można mówić o wszystkim. A to, że wasz ksiądz ma wnuczkę, to jakaś ściema musi być. Wymyśliłeś to, prawda?
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

no właśnie, ciężko w to uwierzyć.
ODPOWIEDZ