pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Modlitwa

Twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Modlitwa

Post autor: Bu. »

Czym jest dla was modlitwa?
Modlicie się, jak często?
Awatar użytkownika
Insomnia
-#
-#
Posty: 106
Rejestracja: 2009-02-21, 19:34
Lokalizacja: sama nie wiem.

Post autor: Insomnia »

Bu. pisze:Czym jest dla was modlitwa?
Czymś co daje nadzieję, gdy jest ciężko.
Bu. pisze:Modlicie się, jak często?
Zawsze modlę się przed pójściem spać, czasem też rano.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Czym jest dla was modlitwa?
Rozmową z Bogiem, dla niektórych monologiem ze samym sobą. Dla mnie osobiście trochę tym i tym.
Modlicie się, jak często?
Przestałam się modlić już dawno temu. Chociaż czasem w samotności lubię przeanalizować zdarzania i ludzi w moim życiu, czy mogę powiedzieć że mówię to do Niego? Trudno mi znaleźć jednoznaczną odpowiedź na to pytanie.
Rogik
-#
-#
Posty: 123
Rejestracja: 2009-02-15, 08:34

Post autor: Rogik »

Takie dłuższe podsumowanie z Nim robię raz dziennie ;) Jest to dla mnie chwila zastanowienie. Bodziec do tego co trzeba zmienić, co trzeba wykonać. Fajna sprawa - takie oderwanie od szarości. :lol:
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Ja się modlę, może nie zawsze, ale robię to. Czasem tylko "wyklepię regułkę" a czasem jak mnie najdzie to z Nim rozmawiam. Koło mojej szkoły jest Kościół. Gdy miałam problemy, straciłam bliską mi osobę chodziłam tam modliłam się, rozmyślałam. I dla niektórych zabrzmi to dziwnie ale naprawdę mi to pomagało. Czułam się spokojniejsza i nawet szczęśliwa. Lubię tam chodzić, bo jest tam tak cicho, jest zawsze otwarty i można w każdej chwili wejść. A wychodzi się z uczuciem jakby kamień spadł z serca :)
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

W ogóle się nie modlę, bo nie czuję takiej potrzeby. Może kiedyś coś się zmieni i będę to robił codziennie, ale na dzień dzisiejszy...nic na siłę. Najwyraźniej nie jest mi to do szczęścia potrzebne.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

A ja nie umiem się modlić? (?) takie mam wrażenie..
Ale ćwiczę to, ćwiczę, przynajmniej się staram.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Modlę się jak tylko czuję taką potrzebę, a często ją czuję. I nie mówię formułek, nie tylko, mówię za co dziękuję Bogu, o co go proszę, co mnie boli, co chciałabym zmienić. Mówię o swoich uczuciach i rozterkach:) Wychodzę z założenia, że Bóg jest moim przyjacielem,On na pewno mnie wysłucha xD
Awatar użytkownika
Liquorice
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2009-05-23, 00:10

Post autor: Liquorice »

Modlitwa, dla mnie jest to w pewnym sensie rozmowa. Najpierw "regułki", które staram się wypowiadać świadomie. Potem rozmowa i to nie tylko z Bogiem, często zwracam się do Jezusa, to on jest dla mnie przyjacielem, który rozumie mnie jako człowieka. Bóg jest dla mnie kimś wyższym, kimś przed kim powinnam czuć respekt. Często również modlę się do Anioła Stróża, bo to on przy mnie jest na co dzień, to jemu powierzam codzienne sprawy i proszę o pomoc, kiedy jej potrzebuję.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Modlę się rano i wieczorem jak wracam późno do domu z jakieś imprezy to niestety nie chce mi się. Modlitwa jest dla mnie w pewnym sensie wyżaleniem się Bogu z nadzieją, że będzie źle oczywiście w złych chwilach.
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

Lina pisze:Modlitwa jest dla mnie w pewnym sensie wyżaleniem się Bogu z nadzieją, że będzie źle oczywiście w złych chwilach.
Jak trwoga to do Boga ;p
a ja sie modle raz,czasem 2 razy dziennie,a w trudnych chwilach czesciej,tak spontanicznie. Modlitwa to dla mnie jakby taka rozmowa z kimś,z kim zawsze mozna porozmawiac, kto nigdy nie zostawi. Jeżeli wierzy się że modlitwa może nam pomóc , to daje ona bardzo dużo siły..
Awatar użytkownika
RoZp
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-06-04, 21:49

Post autor: RoZp »

modle się wieczorem ;]
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

nie modlę się w ogóle. może kiedyś się to zmieni.
Awatar użytkownika
upiór w rowerze
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2009-06-10, 19:04
Lokalizacja: z nienacka.

Post autor: upiór w rowerze »

Właściwie podejście do religii i do modlitwy jest u mnie niezmienione od urodzenia, bo modlę się w kościele w praktycznie każdą niedzielę (jak na chrześcijanina przystało) i jakoś nie widzę potrzeby, żeby robić to rzadziej.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Ja modle się karzdego wieczoru...
ODPOWIEDZ