pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Taniec

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
Awatar użytkownika
Chloe
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-01-01, 17:40

Post autor: Chloe »

uniqex33 pisze:dlaczego?
Dlatego że ruchy są dla mnie sztuczne, twarde, nie podoba mi się ten taniec. Nie mogę tam zauważyć tej płynności i subtelności, którą można zauważyć wg. mnie np. w salsie. A poza tym co jest bardzo ważne, nie czuję się pewnie w tym tańcu.
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Można tańczyć przy każdym rodzaju muzyki! Mnie najbardziej odpowiada samba:) ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Chloe pisze:twarde
własnie ze nie są twarde Ja uwielbiam ten taniec chociaż zdecydowanie wole dancehall ale bardzo dobrze mi się go uczyło Nie zauważyłam zeby było w nim coś nie tak Za to taniec towarzyski to dla mnie masakra :P Widać każdy nadaje się do czegoś innego.
Awatar użytkownika
Chloe
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-01-01, 17:40

Post autor: Chloe »

Tzn miałam na myśli to, że te ruchy są takie sztywne bardziej, kojarzy mi się to trochę z językiem japońskim takie raptowne, nie wiem jak to opisać, w każdym razie hip hop mi we krwi nie płynie :P
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

redi_gyal, uczysz sie dancehallu?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Hmm Jeśli można nazwać to nauką to się uczę Podstawy załapałam na zajęciach ale nie mogłam zbyt długo na nie chodzić bo niepasowały mi ze szkoła No ale kumpela która prowadzi zajęcia dużo rzeczy mi pokazuje więc w miarę jestem na bierząco Poza tym chodząc na imprezy dancehallowe dużo mozna sie nauczyć :)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

tańczę od dość dawna, bo od 8 roku życia i to uwielbiam :D
obecnie nawet sama uczę już tańca, ale staram się co jakiś czas pojechać na jakieś warsztaty żeby coś nowego podłapać.
w moim przypadku jest to głównie jazz i taniec współczesny.
w sumie chciałabym być bardziej wszechstronna, nawet planowałam zapisać się na salsę, ale cierpię na chroniczny brak czasu niestety :/
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Tańczyłam dość długo niestety musiałam zrezygnować.Może kiedyś gdy znajdę chwilkę znów do tego wrócę.Planowałam nawet edukację na studjach tanecznych niestety dostałam kontuzji.Zaczynałam od tańca towarzyskiego,chwilę pomęczyłam się w formacji.Później taniec współczesny,modern jazz,street dance, do chwili gdy szlak trafił kolana.
Najlepiej wspominam właśnie wszystkich ludzi poznanych podczas występów,czy na warsztatach.Ewidentnie najlepszym trenerem był dla mnie Radek Natkański.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

slow pisze:do chwili gdy szlak trafił kolana
coś o tym wiem, też mam problemy z kolanami niestety. A jak już 1 coś się z nimi stanie, to potem co jakiś czas dają o sobie znać. Na szczęście ta moja kontuzja nie wykluczyła u mnie możliwościowi tańca.
Niestety taniec to dość 'kontuzjogenna' dziedzina. A kolana najczęściej cierpią.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Ja zaryłam przy podnoszeniu, a bardziej szczegółowo ,zabrakło paru centymetrów.Praktycznie nie mogłam chodzić przez kilka miesięcy.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nigdy nie lubiłam tańczyć...
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Uwielbiam tańczyć, oglądać pokazy taneczne, musicale itp.
Kiedyś tańczyłam taniec współczesny i trochę hip-hopu.
Ogólnie wszystkie rodzaje tańca lubię oglądać i chętnie bym ich się nauczyła, od baletu, po taniec towarzyski czy street dance itp.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Uwielbiam tańczyć.!
Uczułam się kiedys hip-hopu [popping,looking te spawy :D ] ale taniec wchodził w drogę szkole i musiałam zrezygnować. :(
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

natka7117 pisze:Uwielbiam tańczyć.!
Uczułam się kiedys hip-hopu [popping,looking te spawy :D ] ale taniec wchodził w drogę szkole i musiałam zrezygnować. :(
Miałam dokładnie tak samo jak studiowałam Dlatego dużo musiałam sama robić w domu. Nauka online nie była szczytem moich marzeń ale lepsze to niż nic
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

natka7117 pisze:ale taniec wchodził w drogę szkole i musiałam zrezygnować.
Otóż to. Niestety ciężko mi jest pogodzić się z tym, że nie mogę tańczyć, bo brakuje czasu..
Jak się było kiedyś w gim. to się znajdowało na taniec czas, a teraz niestety za dużo zajęć i innych obowiązków.
ODPOWIEDZ