pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Taniec

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Taniec

Post autor: Rose »

Rzecz dotyczy tańca. Lubicie tańczyć? Umiecie, czy raczej depczecie partnerom po palcach? ;] Może chodziliście na jakieś kursy albo szkółki tańca? Macie jakiś ulubiony?
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

lubię tańczy ;p ale nie chodziłam nigdy na jakieś kursy :P
Czy umiem? nie wiem :P ale deptać, nie depcze ;p
marchewa0007
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2009-06-04, 22:47

Post autor: marchewa0007 »

Uwielbiam, uwielbiam uwielbiam i jeszcze raz kocham :) Dancehall w szczególności.
Na imprezach na pewno nie siedzę przystoliku:)
Czasem nawet mam tak, że kiedy właczam muzykę nie mogę usiedzieć w miejscu i zaczynam sobie tańczyć w domu;)
Ale jeśłi chodzi o tańce towarzyskie, walce, bujańce i tak dalej no to... nie:) Nie lubię i chyba raczej nie za dobrze mi to wychodzi:)
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Na początku roku chodziłam do szkoły tańca towarzyskiego ale mi się znudziło i przestałam, teraz zaczełam chodzić na takie współczesne i różne rodzaje się ucze... np. jutro mam pierwszy publiczny występ i trema jest ;).
Ale tak szczeże mówiąc to nie wiem czy potrafie tańczyć :P ale to lubie marchewa0007, dancehall o tak ale nie tańczyłam go nigdy, uwarzam że świetnie wygląda... :mrgreen:
marchewa0007
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2009-06-04, 22:47

Post autor: marchewa0007 »

O tak świetnie wygląda...:) I daje dużo radości tańczenie dancehallu dla semej siebie, poważnie:)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Jak byłam mała, to chodziłam, ale to dawno i nieprawda xD
Lubię tańczyć, gdy nikt nie widzi, a ja jestem sama w domu ;P Na pewno bardzo dobrze tańczyć nie umiem, ale nie depczę nikogo ;)
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Ogólnie lubię ruch, więc oczywiście tańczę ale amatorsko. I nie myślę chodzić na jakieś kursy albo coś w tym stylu, tańczę tylko dla rozrywki. Taniec też mnie odstresowuje xD
Awatar użytkownika
KredkaNaBaterie
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2009-06-06, 10:15

Post autor: KredkaNaBaterie »

Tańczę.
Wspaniała nie jestem, ale najgorsza też nie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja bardzo lubię tańczyć. Jeszcze kilka lat temu powiedziałabym, że nie umiem, a teraz nie jest już tak źle. Chodziłam na kurs tańca, uczyła się wszystkiego od walca po polkę i rumbę.
Ale ten kurs nic mi nie dał, żałowałam, że się na niego zapisałam ;/
Bardzo lubię tańczyć, sama, z partnerem, z grupką osób.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Lubię. Chciałabym umieć tak doskonale tańczyć. Nawet myślałam by się zapisać, ale z powodu braku czasu zrezygnowałam. A chciałabym tańczyć hip hop i towarzyski :) Kto wie, może kiedyś się uda :)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Tańcząca ja to śmiertelna broń
Nawet jak chodzę to się co rusz przewracam, a co dopiero gdybym miała tańczyć :roll:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nigdy nie byłam na kursie tańca. Czy umiem tańczyć hm ... w dzisiejszych czasach każdy kto wywija rękoma i kręci tyłkiem umie :) Sama tańcze od czasu do czasu, jak mam dobrego partnera który potrafi mnie rozkręcić to jestem gwiazdą parkietu.
Bardzo lubię patrzeć jak ktoś tańczy. I nie mówie tu o tańcu dyskotekowym który wygląda tak jak napisałam wyżej.
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

Taniec?
To jest to co Kubusie lubią najbardziej :)
A tak na poważnie to od września leci mi już 11 lat tańca :)
dla ścisłości tańczę w zespole ludowym i podoba mi się to co robię,
chociaż zastanawiałm się nad przejściem do tańca towarzyskiego, ale brak partnera... ;/
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Uwielbiam tańczyć. Może i średnio mi to wychodzi (zwłaszcza w parze), ale jakąś taką wolność wtedy czuję. Przez jakiś czas chodziłam na taniec brzucha, potem zapisałam się na współczesny. Jednak taniec brzucha to było to, planuję powrót na zajęcia w najbliższym czasie.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Uwielbiam taniec! Tańczę w zespole kiedyś tańczyłam 3 lata i teraz wróciłam do tego samego i jestem w nim rok teraz będzie 2. Uwielbiam hip hop ale strasznie podobają mi się też tańce nowoczesne. Nie wyobrażam sobie tego jak teraz mama przyszłaby do mnie i powiedziała mi że nie będę już chodzić na zajęcia taneczne !
ODPOWIEDZ