pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Taniec

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Ja tańczyłam w gimnazjum. Były tam organizowane różne konkursy tańca i na wf tańczyłyśmy. Nie szło mi to za bardzo tzn nie ma wyczucia rytmu. Lubie tanczyc ale tak po swojemu : )
W sumie to nie można tego nazwać tańcem a raczej czymś w stylu " Mam mrówki w majtkach ! " ;D
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

W sumie tak sobie przypomniałam, że kilka lat wstecz tańczyłam w zespole. O zgrozo!

Jestem przerażona tym, że jutro będę musiała się wykazać swoimi tanecznymi 'zdolnościami' :?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Empatia pisze:W sumie tak sobie przypomniałam, że kilka lat wstecz tańczyłam w zespole.
Ja w podstawówce, ale za bardzo mi się to nie podobalo. Pamiętam jeden występ na jakimś apelu. Przed występem miałam takiego stresa, bałam się, że pomylę kroki, nie nadążę albo coś :|
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Rose pisze:Pamiętam jeden występ na jakimś apelu. Przed występem miałam takiego stresa, bałam się, że pomylę kroki, nie nadążę albo coś
Ja również, na dodatek nasz występ został przesuniety o kilka godzin i tak czekaliśmy w strasznym upale i wielkich nerwach. Po tamtym powiedziałam, że nigdy więcej.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

ja chodze z chlopakiem i kolezanka z ap i jej chlopakiem na latino. przeklada sie to potem na wspolne spedzanie czasu, nie tylko na imprezach
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Nie umiem tańczyć. Ruszam się jak kołek. Nigdy nie chciałem się nauczyć i nie uważam, że ta umiejętność mi się kiedykolwiek przyda.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Tańczę, hh i breakdance. Kiedyś chodziłem na zajęcia, teraz mi się po prostu nie chce.
Uważam, że nieźle mi idzie, ale to moje zdanie.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Hefalumpa Jestem pisze:nie uważam, że ta umiejętność mi się kiedykolwiek przyda.
oczywiście, że Ci się przyda, wspomnisz moje słowa. Wesele ( własne), jakieś zabawy kiedy będziesz starszy ...
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

Kiedyś dużo tańczyłam. Chodziłam do klubu i tam uczyłam się Hip Hopu, New Style, New Age i troszkę Dancehall. Lubię to i dobrze czuję się tańcząc, ale teraz już brak czasu na to.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Empatia pisze:że kilka lat wstecz tańczyłam w zespole
Ja również i w jakim? Folklorystycznym. Nawet na imprezach gminnych pojawialiśmy się. W sumie fajne czasy.
Obecnie co do tańca mam wszystko lewe. Jak idę do clubu po swojemu tańczę i znów nie tak tragicznie. Tylko w parzę szczególnie z swoim Lubym - strasznie. Przynajmniej moim zdaniem i mam zamiar iść na jakiś kurs.
Moqueur pisze:hh i breakdance
Mój w sumie przyjaciel coś takiego tańczy. Strasznie mi się podoba. ;]
Awatar użytkownika
QueenDream
-#
-#
Posty: 98
Rejestracja: 2011-02-16, 20:54
Kontakt:

Post autor: QueenDream »

Lubię tańczyć, choć w oczach róznych ludzie róznie jestem odbierana :) lae najwazniejsze jest to ze ja się dobrze czuję tancząc :P
Forum wielotematyczne Zapraszam do rejestracji na pewno nie pożałujesz!
ODPOWIEDZ