pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Siłownia

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Siłownia jest dobra na zimę, ale latem, kiedy jest ładna pogoda to tylko uprawiać sporty na świeżym powietrzu! Ja najbardziej lubię jazdę na rowerze, a ostatnio sprawiłam sobie zupełnie nowy. Polecam wszystkim ten sklep z rowerami. http://www.pmbike.pl/
fiolka
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-05-21, 22:30
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Kontakt:

Post autor: fiolka »

Siłownia jest dobra o każdej porze roku, jak ktoś chce, to latem może korzystać z siłowni zewnętrznej - jest takich coraz więcej. Sama od dłuższego czasu ćwiczę pod okiem trenera personalnego (profesjonalna, indywidualna opieka daje lepsze efekty) w Jet Prime - jak ktoś z Wrocka to polecam - kontakt na jetprime.pl/treningi-personalne. Co do roweru to też jeżdżę ale sam rower to za mało - jest zbyt jednostronny. Już lepszy jest nordic walking bo pracuje także "góra" :)
annie
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-01-09, 20:02

Post autor: annie »

macie jakąś specjalną odzież na siłownie czy raczej zwykły dres i podkoszulek ?
lipstickos
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2018-01-20, 21:45

Post autor: lipstickos »

annie pisze:macie jakąś specjalną odzież na siłownie czy raczej zwykły dres i podkoszulek ?
najlepiej zakładać odzież termoaktywną:) zupełnie inna jakoś ćwiczenia, i dla Ciebie i dla udzi którzy ćwiczą Tobą ;D


a co do siłowni, to z jakich butelek korzystacie ? Możecie polecić jakie bidony?
" Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty"E.Zola
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Ja planuję na wiosnę urządzić sobie siłownię w domu. Wiem, że sprzęty trochę kosztują ale czasem w necie można znaleźć urządzenia na siłkę w przystępnych cenach. Już upatrzyłam sobie rower stacjonarny i orbitrek w sklepie Bardomed . Mają duży wybór urządzen i akcesoriów do siłowni w przystępnych cenach. W zasadzie u nich można wyposażyć cała siłkę i fitness.
Awatar użytkownika
The Chosen One
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2018-01-23, 15:50

Post autor: The Chosen One »

A chodząc na siłownię, stosujecie jakąś konkretniejszą dietę, która pozwalałaby skuteczniej budować tkankę mięśniową? W moim przypadku nawet nieźle sprawdza się dieta sportowa w postaci cateringu, który dostarcza mi każdego dnia firma Wygodna Dieta. Dieta układana jest pod czujnym okiem dietetyków, więc przynosi super rezultaty. ;)
"If the sky were to suddenly open up... there would be no law... there would be no rule."
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Na listę linków do sprawdzenia dodaj jeszcze blog http://www.fabrykafigury.pl/koktajl-z-jarmuzu/ to co w nim najciekawsze, to to, że osoby piszące go nie boją się ciekawych rozwiązań, stąd wiele interesujących diet.
ODPOWIEDZ