pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wrestling

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Wrestling

Post autor: NAwiedzonA »

Co myślicie o tym brutalnym sporcie?
luke000
-#
-#
Posty: 77
Rejestracja: 2011-10-12, 19:31

Post autor: luke000 »

to nie do końca jest sport to połączenie aktorstwa z sprawnością fizyczną przecież oni nie okładają się naprawdę jasne czasem sie uderzą ale reszta to czysta aktoruwa
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

W TV może to i tak wygląda, ale w realu jest to mega brutalny sport.
luke000
-#
-#
Posty: 77
Rejestracja: 2011-10-12, 19:31

Post autor: luke000 »

jest brutalny z założenia ale czy widziałaś kiedyś żeby tam się coś komuś stało niewiem choćby nos złamali to jest gra aktorska a nie sport
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

luke000 pisze: widziałaś kiedyś żeby tam się coś komuś stało niewiem choćby nos złamali
Tak się składa, że widziałam, i to nie raz. Może niekoniecznie nos, ale np rękę nogę żebra, kilka razy widziałam jak wynoszą kogoś z ringu na noszach. Wiadomo, wrestling to nie zabawa, wrestlerzy wiedzą jak mniej więcej ma wyglądać walka ale nie jest planowany każdy ruch, wrestler musi być świetny widowiskowo jak i aktorsko, a wypadki się zdarzają wszędzie.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

luke000, to o czym mówisz to mity. Wrestling to bardzo brutalny sport, który właśnie dzięki temu odniósł tak wielki sukces. Całe to widowisko przykuwa wiele uwagi a niebezpieczeństwo jakie się za tym kryje jest dla ludzi fascynujące i ma wielu zwolenników. A to o czym mówisz i nazywasz aktorstwem owszem z tego co gdzieś wyczytałam to ich ataki mają wyglądać na silniejsze niż w rzeczywistości. Jednak to nie wyklucza, że sport sam w sobie jest niebezpieczny.
Nie oglądam i mam podobne zdanie co do bosku. Sport ma być przyjemnością, budzić pozytywne emocje podczas rywalizacji a wrestling jest dla mnie pełen agresji i niezdrowych emocji.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Dla mnie jest to trochę śmieszne, nie mowie o samej walce ale o tym co się dzieje po za ringiem czyli nagle ataki jakieś docinki. Co do samej walki to wiadomo ze jest to brutalny sport ale trochę naciągnięty. Z reszta kiedyś oglądałam regularnie dopoki nie wylaczyli mi ES
ODPOWIEDZ