pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Deskorolka

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
Awatar użytkownika
snuffman
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-09-30, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Deskorolka

Post autor: snuffman »

Czy na tym forum jest ktoś kto jeździ, jeździł na deskorolce?
Ktoś się uczył i mu się nie spodobało?

A może są osoby, które tylko lubią popatrzeć?


Jeździcie na jakieś zawody i imprezy związane z skateboardingiem ?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Nie jeżdżę na deskorolce ale u mnie w mieście jest skatepark i jest to ostatnio sport bardzo popularny Coraz więcej młodych osób jeździ na deskorolkach Podoba mi się to ale nie wiem czy sama bym tego spróbowała. Chyba jestem już za stara :P
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Miałam okazję se kiedyś pośmigać. Uczył mnie kolega ^ . Omg ile gleb. ;) Aktualnie popatrzeć mogę ,ale jeździć nie. ;)
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Próbowałam kiedyś, ale mi się nie spodobało.
Mogę tylko patrzeć.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Szczerze mówiąc, nigdy nawet nie dotknęłam deskorolki. A już nie mówiąc o nauce, z moim 'szczęsciem' połamałabym się od razu.

I nie kręci mnie, patrzenie również.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Jak byłam mała próbowałam się nauczyć, ale bezskutecznie.
TaTego
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-10-05, 17:15

Post autor: TaTego »

Noo normalnie, że tak! To znaczy jeździłem ok. 5-6 lat... ale przestałem, nie wiem jakoś mi po prostu przeszło :/
Przyznam szczerze, że dobra zajawka :D Ekstremalne sporty - coś co kocham ;)
Niestety co do mojej "kariery", to w pobliżu nie było żadnego skateparku, powiedzmy, że gdy zaczynałem, to nie było aż tak modne i popularne. Ludzie uważali "nas" za bandę debili :P
Teraz to pełen luzik, na każdym kroku skatepark, czasami zastanawiam się czy nie wrócić do deski, bo naprawdę wiele miłych chwil na tym drewnie z kółkami spędziłem :D (oraz bolesnych :/ )
Długo się uczyliśmy, zanim coś wyszło, choćby najmniejszy trik, bo nie znaliśmy podstaw, do wszystkiego sami dochodziliśmy i dość długo nam to zajęło :D Ale z czasem ruszyło i szło całkiem dobrze ... a potem jakoś chęci przeszły jak złamałem bodajże 6-7 deskorolkę :D A potem to już nie miałem przez jakiś czas pieniędzy, żeby kupić następną (ok. 400 zł to nie tak hop-siup :D ) i tak mi powoli chęć przechodziła ... aż przeszła :D
Ale zastanawiam się znowu czy nie zacząć śmigać tak dla frajdy. Zobaczymy .. :>

:hi:
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

Jestem jedyną dziewczyną, która tu na desce jeździ?
Oczywiście! Jedna ze spraw, którą kocham <3 Jest pare miejscówek w pobliżu, poza tym to skatepark jest u nas, ale mega daleko. Ucze się praktycznie w większości z yt, z filmików, ewentualnie ktoś mi pokazuje. A głównie się sama ucze.

Zdjecie mojego maleństwa może zaraz znajdę <3
http://img2.vpx.pl/up/20091009/p230909_17470001.jpg
łożyska: abec5 [amok], kolka - kauczuki 52mm 100A, calosc - kompletna dsk trans leaf
szkoda mi bylo kasy na jakiegos amoka czy speed demonsa, więc wybrałam alternatywe, jak blat pójdzie, to sie wymieni :P
TaTego
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-10-05, 17:15

Post autor: TaTego »

Dziewczyna na desce - super sprawa ;)
Jak długo już jeździsz?
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

Będzie pare miesięcy, może cztery. Nie jeździłam nigdy wcześniej, dlatego dopiero zaczynam zabawę z trickami :P
TaTego
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-10-05, 17:15

Post autor: TaTego »

W takim razie powodzenia ;)
A sporo Twoich znajomych jeździ na desce? Ew. ludzi z Twoich okolic? :D
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

jest u nas skejtpark i pare osob na deskach. Ogólnie u nas nie ma zbyt wielu zapalonych skejtów, większość rzuca to w cholere po miesiącu. Moja przyjaciółka jeździ xD
Dzięki, na razie i tak nie ma jak jeździć, bo pada :roll:
TaTego
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-10-05, 17:15

Post autor: TaTego »

Ach, cierpliwość w skateboardingu jest złotem... :D
Pamiętam jak miałem problem największy z kickflipem, ponieważ po nieudanej próbie deska stawała pionowo, a ja po prostu lądowałem na niej przyrodzeniem :cry: (nabrałem wtedy uprzedzeń do tego triku) - Wam kobietom tyle dobrze, że nie będzie tak bardzo bolało :mrgreen:
W kupie zawsze raźniej, ja zawsze śmigałem z trzema ziomkami, codziennie po dwie-trzy godzinki to minimum. Zawsze lubiłem oglądać filmiki związane z deskorolką przed wyjściem na nią - motywowało mnie to bardzo do jazdy i praktykowania nowych trików. Dobrze też jeździ się z muzyką.

;)
Awatar użytkownika
oliwek1994
-#
-#
Posty: 54
Rejestracja: 2009-09-28, 19:18

Post autor: oliwek1994 »

Yyyy... Ja zaczęłam jeździć dwa tygodnie temu i w sumie tylko dlatego, że mnie kumple "zmusili". Chcę robić tricki, ale na razie muszę poćwiczyć. : P
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Moja siostra jeździ, więc kiedyś chciałam też spróbować. Wzięłam jej deskę. Stanęłam. Odepchnęłam się nogą. Spadłam. Złamałam rękę. Tak się skończyła moja przygoda z deskorolką xD
ODPOWIEDZ