pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szachy

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Fajna gra, ale ja nie mam do niej cierpliwości.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Umiem grać. Lubię. Fajna gra. Ostatnio raczej w nią nie gram, bo nie mam na to czasu. I tak zawsze przegrywam:D
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Uwielbiam, królowa gier planszowych. 8) Dla osób inteligentnych stąd mało osób ze mną wygrywa :oczami: Żeby umieć grać wystarczy nauczyć się podstawowych ruchów bierek, ale żeby grać na jakimś poziomie, długo trzeba się uczyć. Lubię takie rzeczy i mam dużo cierpliwości. Analizując potyczki mistrzów można bardzo dużo się nauczyć.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

W wakacje uczył mnie wuja grać. Zagraliśmy może z 3 razy, za każdym razem przegrałam. Nie potrafię się tak na czymś skupić i dobrze pomyśleć. Robię wszystkie ruchy szybko, bez przemyślenia źeby tylko było :mrgreen:
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

umiem i lubię grać w szachy, nauczyłam się kilka lat temu i gram od czasu do czasu z moim ojcem. Jest bardzo dobry. Zazwyczaj mnie ogrywa, lecz nie zawsze ;)
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Kiedyś był w mojej szkole konkurs. Za złe zachowanie nauczyciel nie zwolnił mnie z lekcji na stołówkę, żeby wziąć udział. Lekcja i tak była luźna, a że facet miał jeszcze jeden zestaw do gry i pozwolił nam pograć, to ja rzuciłem mu wyzwanie i przegrał. Kopara mu opadła do samej podłogi :oczami:
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

niestety nie umiem, mój Tata próbował kiedyś mnie nauczyć, ale po nieudanych próbach dał sobie ze mną spokój i nauczył mojego młodszego brata :mrgreen: . teraz mam zamiar to nadrobić, a uczenia mnie podjęła się moja przyjaciółka. zobaczymy z jakim rezultatem ;)
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Post autor: Tusia »

moj Tata w pobliskich szkołach prowadzi turnieje szachowo - warcabowe, od małego meczył mnie grą w szachy, nie jest może to moja ulubiona dyscyplina, ale uważam ze wartościowa jest jej znaojomośc... poza tym wsrod ludzi ktorych znam tylko z moim Tata jestem w stanie pograć dłużej a tak cóz .... 4 ruchy i szach i mat..
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Nie przepadam za tą grą. Wymaga cierpliwości i nieustannego myślenia - czyli coś czego nie lubię. Raz na WFie graliśmy, to aż mnie głowa bolała. Chociaż zasady szybko pojęłam. :)
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Umiem grać, kiedyś lubiłem, jeździłem na zawody. Nawet którąś kategorię mam, ale już nie pamiętam którą :D.
Teraz mi się zupełnie nie chce, nudzi mnie rozegranie paru partii, choć czasem jednak mi się zdarza.
ODPOWIEDZ