pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Uprawiane sporty

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
Awatar użytkownika
Shakugan
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2010-12-18, 02:11
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Shakugan »

Łee to co, kocenia nie było, czy po prostu dziewczyny ominęło? ^^

My jak żeśmy z "bosmanem" portu nasz baksztag przygotowali, to kapitan stwierdził, że mamy wolne od sprzątania łódek i mycia pokładów przez tydzień, tylko żebyśmy zabrali nasz wytwór gdzieś, gdzie nie zabije nikogo (wysypisko odpadów organicznych pachnie fijołkami w porównaniu z naszą mikstura ^^).
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

Gram od 7-8 lat w koszykówkę, trenuję w klubie i w szkolnej drużynie, chociaż teraz już mniej. Baardzo lubię ten sport.
LEeNAa
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-30, 10:48

Post autor: LEeNAa »

Uwielbiam jazdę konno, siatkówkę i piłkę ręczną ;)
WybebeszonyTrup
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-08-17, 13:04

Post autor: WybebeszonyTrup »

Siłownia, siłownia i jeszcze raz siłownia. Po prostu lubię to.
Awatar użytkownika
sensi
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2011-10-04, 21:00
Lokalizacja: Radom

Post autor: sensi »

Grałam w tenisa przez kilka miesięcy, teraz już tylko w każde wakacje i jak jest ładna pogoda (i jestem na działce, bo muszę mieć miejsce). Oprócz tego jeżdzę od jakiś 2/3 lat konno, jeżdżę na rowerze i deskorolce, gram w pin-pong'a..
luke000
-#
-#
Posty: 77
Rejestracja: 2011-10-12, 19:31

Post autor: luke000 »

grałem w siatkówkę prze kilka lat 6,7 później zerwałem ścięgna i został mi tylko futsal
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Dawniej siatkówka, teraz tylko deskorolka i czasem na rowerze pojeżdżę.
Awatar użytkownika
Musick
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-01-30, 19:52
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Musick »

trenowałem koszykówkę no ale niestety wada serca nie pozwoliła przejść na poziom zawodowy :( , Teraz okazyjnie koszykówka a na co dzień deskorolka w łapy lub BMX ale bmx dużo rzadziej , tylko gdy np. pogoda nie pozwala wyjść na deskę : )
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

O a ja na wiosne chyba powrócę na bmx No chyba ze odważe sie wkoncu na crossa Pożyjemy zobaczymy :)
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

Ja gram w koszykówkę :D
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Post autor: Mercus »

Ja nie będę oryginalny i powiem, że piłka nożna to jest to..:) ale ogólnie ostatnio bardzo się wciągnąłem w bieganie.. Nigdy wcześniej nie myślałem, że to w moim przypadku możliwe, bo raczej mnie zawsze nużyły takie dłuższe biegi, ale cóż..ludzie się zmieniają:) Wciągnąłem się w to na tyle, że ostatnio zamówiłem sobie z http://e-running.com.pl/ specjalne buty do biegania i już się nie mogę doczekać poniedziałku, bo wtedy powinienem je odebrać...:)
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja od pewnego czasu ćwiczę jogę - świetny sport, poprawia kondycję i odpręża tak więc polecam praktycznie każdemu ;) Jeśli interesowałyby Was akcesoria do jogi to tutaj jest dość pokaźny wybór - sam zamawiam w tym sklepie ;)
Awatar użytkownika
mackk
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2013-09-23, 14:14

Post autor: mackk »

Koszykówka :)
maks
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2013-06-25, 16:32

Post autor: maks »

Sporty zimowe - moja druga miłość. Mój wybór- Austriacki TYROL ! Darzę zimowy Tyrol miłością czystą. A jest ku temu wiele powodów. Choćby widoki niczym z bajki - ostre alpejskie szczyty, malownicze doliny i te wypieszczone stylowe domki, wykończone drewnem i pokryte spadzistymi dachami. Jeszcze tylko wybór noclegu i zaopatrzenie http://www.nartywarszawa.pl/salomon-bri ... -matt.html i heja na stok.
K-Katerina
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-08-20, 12:20

Post autor: K-Katerina »

A ja lubię biegać i jeździć na rowerze - regularnie odwiedzam sklep rowerowy żeby być na bieżąco z najnowszymi gadżetami i sprzętem rowerowym :)
ODPOWIEDZ