pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bilard

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
Awatar użytkownika
usiek
-#
-#
Posty: 307
Rejestracja: 2009-09-09, 20:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: usiek »

Kilka razy zagrałem. Szczerze mówiąc nigdy nie potrafiłem dobrze położyć ręki, żeby precyzyjnie ustawić kierunek uderzenia. Kończyło się najczęściej na podrzucaniu białej bili :D, choć czasami trafiałem ^^.

Lubię taką odmianę bilarda jak Snooker. Dzisiaj tak nawiasem mówiąc jest finał mistrzostw, gra Ronnie O'Sullivan z Liangiem Wenbo ^^. Ostatni stan, jaki widziałem, to 7:4 dla Sullivana :)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Byłam pewna, że pisałam o tym.
Eks. a może obecny chłopak dawnej przyjaciółki uczy mnie w to grać. I wcale nie jest to takie trudne jak pozna się podstawy. Gorzej z techniką, ale jestem na zasadzie 'to tylko zabawa'. Żałuję, że obecni znajomi rzadko kiedy chcą wybrać na taką grę a praktycznie wcale.
I co najważniejsze mało jest miejsc z takimi stolami jak z kręgami. A jak są to są oblegane przez 'pijaczków' i na tym zabawa kończy się.
Awatar użytkownika
QueenDream
-#
-#
Posty: 98
Rejestracja: 2011-02-16, 20:54
Kontakt:

Post autor: QueenDream »

Co do bilarda, to bardzo lubiłam w niego swego czasu grać jesłi była taka okazja ;) Teraz jakos nie mam kiedy i gdzie, ale lubię ;)
Forum wielotematyczne Zapraszam do rejestracji na pewno nie pożałujesz!
Awatar użytkownika
miss
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2011-02-25, 19:43

Post autor: miss »

Grałam,nawet kiedyś mi to dobrze wychodziło ;)
Awatar użytkownika
Koral
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-02-25, 16:58

Post autor: Koral »

Grałam pare razy, lubie choć strasznie mnie wkurza :P Bo kompletnie nie umiem. ale i tak planuje się przejść w najbliższym czasie
Awatar użytkownika
fakir
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2011-02-11, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fakir »

Ja grałem nawet raz w zawodach i przeszedłem do 3 etapu potem wbiłem czarną :) swojego czasu próbowałem też snookera ale to wymaga dużej precyzji i po ponad godzinie gry dałem spokój. W bilard grywam do dziś i całkiem nieźle mi idzie.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Jak z kręglami, gram ze znajomymi. Lubię, lecz po paru razach mnie to nudzi.
ODPOWIEDZ