Autodetailing - Przeżmierowo, Poznań, Aplikacja folii ochronnych, Aplikacja powłok ceramicznych i kwarcowych, Detailingowe mycie zewnętrzne, Podstawowe czyszczenie wnętrza, Nakładanie wosku wraz z myciem


cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach


Włączenie peptydów do treningu

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
miki789
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2019-05-10, 13:15

Włączenie peptydów do treningu

Post autor: miki789 »

Zastanawiam się nad tym czy do swojego treningu nie włączyć peptydów i na ile będzie się to sprawdzało jeśli chodzi o redukowanie tłuszczu a wzmacnianie siły. Jeśli ewentualnie macie pod tym kątem jakieś doświadczenia, stosowaliście jakieś peptydy to dajcie znać jak się to w praktyce sprawdza i czy faktycznie warto je wprowadzać czy raczej te efekty nie będą zbyt mocne. Jak możecie podzielić się opiniami to dawajcie znać.
Maciuszek87
-#
-#
Posty: 176
Rejestracja: 2020-08-07, 08:34

Re: Włączenie peptydów do treningu

Post autor: Maciuszek87 »

Zobacz sobie może jak zadziała na Ciebie Melanotan, bardzo dobra propozycja jeśli chodzi o peptydy, produkt sprzedawany między innymi przez https://peptides.net.pl/ Sam sklep wypada super bo wysyłają produkty dyskretnie zapakowane, nie ma obaw o to, że ktoś się będzie domyślał co jest w środku. Jak zależy Ci na takiej kwestii to na pewno ten sklep też pod tym kątem wypada super.
ODPOWIEDZ