pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wynajmowanie mieszkań

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Wynajmowanie mieszkań

Post autor: Destroy »

Od tego roku zaczynam studia w Warszawie. Szukałam dobrego i taniego lokum blisko mojej uczelni. Przeglądając oferty trafiłam na stronę http://www.BiuroNajmu.pl i muszę Wam powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę!! Za rozsądną opłatą miałam dostęp do ogromnej bazy mieszkań, z której udało mi się wybrać to jedno, wymarzone w bardzo atrakcyjnej cenie :) Serdecznie polecam ten serwis! A ktoś z Was miał już z nim kontakt? :)
truxax
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-09-13, 11:15
Lokalizacja: gdynia

Post autor: truxax »

No to powiedz jaka to jest ta atrakcyjna cena.
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

truxax pisze:No to powiedz jaka to jest ta atrakcyjna cena.
Podłączam się pod to pytanie ;) I jeszcze zależy za jakiej wielkości mieszkanie..
moriszja
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-09-18, 10:04

Post autor: moriszja »

Widocznie to jest po prostu reklama i nic więcej. Pewnie nic nie kupił od tej firmy.
PaniDobraRada
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-08-14, 15:14
Lokalizacja: Konin

Post autor: PaniDobraRada »

Hmm, nigdy przy szukaniu mieszkania nie brałam pod uwagę biur nieruchomości, bo wydaje mi się, że opłata za taką usługę nie jest współmierna do korzyści. Mieszkań na wynajem bezpośrednio od właścicieli lokali jest mnóstwo, więc po co ponosić dodatkowe koszta, szczególnie, że prędzej czy później się takie mieszkanie opuszcza.
dwoq
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-08, 13:45

Post autor: dwoq »

No chyba, że ma się w planach wykupienie tego mieszkania. Co raz częściej jest takich sytuacji, że najemcy wykupują mieszkania na własność :)
PaniDobraRada
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-08-14, 15:14
Lokalizacja: Konin

Post autor: PaniDobraRada »

Faktycznie, słyszy się o tym często, że najemca decyduje się na wykup. Jednak biorąc pod uwagę, że autorka wątku jest studentką, to raczej marne na to szanse:) Swoją drogą, to chyba praktyczne, mieszka się w danym miejscu jakiż czas, można sprawdzić, jak nam się mieszka, czy powierzchnia jest wystarczająca, rozmieszczenie funkcjonalne, no i czy odpowiada nam lokalizacja. Taki test przed kupnem.
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Wolę szukać bezpośrednio niż korzystać z agencji, zbędne koszty.
wawa111
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-08-25, 13:00

Post autor: wawa111 »

Przecież jak wynajmujesz mieszkanie np przez biuro nieruchomości to nic dodatkowo nie płacisz, tylko ten kto wynajmuje płaci do biura że mu znalazło najemce, ja w Wawie skorzystałem z biura http://www.akces.org.pl szybko znaleźli mi kawalerkę na Woli.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Lepiej szukać bez pośredników.
Sofii
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-10-14, 15:22

Post autor: Sofii »

Może i się samemu bezpośrednio nie płaci za takie usługi, ale skoro właściciel za to płaci - to pewnie doliczy nam koszty do czynszu, tak to już jest, nie ma nic za darmo.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

To na pewno. Właściciele takich mieszkań chcą przecież jeszcze dodatkowo na nich zarobić.
Mustank1
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-12-23, 13:52

Post autor: Mustank1 »

Ja nigdy nie korzystałem z jakiś biur a trochę mieszkań już zwiedziłem bo od liceum mnie nie ma w domu. Najlepiej jest wynająć u jakiejś pani, która nie bierze za to dużo pieniędzy. Młodzi ludzie niestety chcą bardzo dużo pieniędzy za wynajem.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

A może jeśli ktoś z Was posiada większe fundusze to warto byłoby wynająć mieszkanie komuś?
Można na tym naprawdę dobrze zarobić. Na stronie poniżej:
http://urbantricity.pl/ - można sobie na przykład przejrzeć jakie ciekawe inwestycje mieszkaniowe powstają obecnie w Trójmieście. Cały region się rozwija tak więc można stać się właścicielem bardzo fajnej nieruchomości.
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Jak bym już miała pieniądze na zakup mieszkania, to sama bym w nim zamieszkała. ;-) Zawsze to taniej niż na wynajmowanym, nawet jak się wliczy ratę kredytu.
ODPOWIEDZ