pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Oszczędzanie

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Niestety, ale nie jestem zbytnio oszczędna.
Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#
Posty: 70
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17

Post autor: Grrrruuubas »

W dzisiejszych czasach ciężko żyć i nie oszczędzać ;d
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Ciężko ale trzeba oszczędzać - jesteśmy wtedy bezpieczniejsi o naszą przyszłość.
Bardzo dobrym sposobem jest inwestowanie w złoto . Jak możecie sobie zobaczyć to jego cena na przestrzeni lat ani razu nie spadła tak więc jest to bardzo bezpieczne.
Tutaj:
https://mennicazlota.pl/
Na przykład można sobie kupić sztabki. Jest to mennica, w której można się zaopatrzyć w takie rozwiązanie.
Sam w tym roku zainwestowałem - sztabki są bezpieczne . Jest to dobra metoda długofalowego oszczędzania .
Draffcio
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-09-19, 12:52

Post autor: Draffcio »

Fajny pomysł ze sztabkami złota ale nie dla mnie. W chwili obecnej nie oszczędzam,ponieważ kupuje sumiennie kolekcje książek. Jak będę starszy to zacznę kupować sztabki złota albo odłożę do skarpety.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Osobiscie stawiam główine na te bezpieczniejsze rozwiązania
Jeśli ktoś dysponuję większą ilością pieniędzy to warto będzie zainwestować w nieruchomości, w przypadku mniejszej opłacalna będzie lokata, która jest bardzo pewna.
W przypadku tego pierwszego rozwiązania proponuję postawić na większe miasta, duże ośrodki akademickie. Mamy wtedy pewność,ze cena naszego mieszkania nie spadnie wraz z czasem.
Tutaj:
http://targimieszkaniowe.net/poznan-i-o ... pierwotny/
Możecie znaleźć sobie cały rynek pierwotny w Poznaniu ( są to targi nieruchomości). Miasto się rozwija tak więc ceny nieruchomości na pewno będą się trzymały.
Lilus
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-03, 08:46

Post autor: Lilus »

Ja już tak mam że co którąś "złotówkę" odkładam do skarpety :) ,szczególnie jak na coś sobie zbieram.
Justyś88
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-09-03, 14:29

Post autor: Justyś88 »

Warto mieć oszczędności, często bowiem zdarzają się nieprzewidziane wydatki, na które może nam nie wystarczyć z bieżących pieniędzy - bo co więc mamy się niepotrzebnie stresować...
Garden Trading na White House Design.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Ja oszczędzam, mimo to że kocham zakupy:D
Blady
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-27, 22:23

Post autor: Blady »

Ja oszczędzam-co miesiąc na konto odkładam po kilkadziesiąt złotych na wszelki wypadek.
Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#
Posty: 70
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17

Post autor: Grrrruuubas »

Najlepszą formą oszczędzania są chyba lokaty i obligacje, znalazłem ciekawą stronę na której można wszystkie sensowne opcje porównać :)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Wyznaczam sobie różne cele i odkładam na nie pieniądze ;). Mam też ustalony swój budżet na wydatki tygodniowe i nie mogę go przekroczyć, więc tak - można powiedzieć, że jestem oszczędna.
Roby
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-10-31, 00:17

Post autor: Roby »

Mam podobnie jak mam na coś konkretnego odkładać to nie mam problemu z odkładaniem pieniędzy.
Mustank1
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-12-23, 13:52

Post autor: Mustank1 »

Ja jakoś nie mogę się zmobilizować do odkładania pieniędzy. Ile dostanę wynagrodzenia to tyle wydam. Może właśnie pomysłem jest jakieś konto oszczędnościowe z którego nie można wypłacać pieniędzy :)
Milko
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-12-27, 00:52

Post autor: Milko »

Ja jestem oszczędna ale jak akurat chcę sobie coś kupić-wtedy odkładam pieniądze.
Irkos
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-12-29, 01:45

Post autor: Irkos »

Nie oszczędzam bo praktycznie wszystkie pieniądze wydaję na bieżąco.
ODPOWIEDZ