pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Oszczędzanie

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Konfucjusz111
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-01-07, 13:39

Post autor: Konfucjusz111 »

Ja mam wielki problem z oszczędzaniem. Co prawda pracuje i zarabiam, ale co dostanę za wynagrodzenie to zawsze wszystko wydam :) Chyba założę po prostu konto oszczędnościowe.
Tomik
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-01-11, 15:23

Post autor: Tomik »

Ja wszystkie pieniądze zazwyczaj wydaje na bieżące potrzeby więc na oszczędzanie raczej nic nie zostaje :(
Jurus
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-01-14, 23:10

Post autor: Jurus »

Mam konto oszczędnościowe i tam co miesiąc staram się odkładać drobne sumy jak bym kiedyś potrzebował.
nible
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2015-01-17, 20:02

Post autor: nible »

Ja też co miesiąc odkładam drobną sumkę.
Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#
Posty: 70
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17

Post autor: Grrrruuubas »

Najlepiej inwestować pieniążki nie na jedno a na wiele lokat w różnych bankach, wtedy zysk będzie optymalny bo w każdym banku będziemy objęci jakąś ciekawą promocją :)
Alwik
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-01-26, 22:50

Post autor: Alwik »

Też myślę nad oszczędzanie ale na razie to wszystkie pieniądze wydaję na bieżąco.
clock
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-01-27, 08:43
Kontakt:

Post autor: clock »

Ja bym był bardziej skłonny to inwestycji niż oszczędzania :)
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Post autor: Mercus »

Ja natomiast chciałem poprosić o opinie w następującej sprawie: zamierzam zlikwidować konto w moim obecnym banku i otworzyć nowe. Upatrzyłem sobie dwa konta: konto mobilne w eMax plus i dobre konto w millenium. Zależy mi na tym, żeby konto było w miarę możliwości bezpłatne lub ew. prowadzone za niewielką, symboliczną opłatą. Które z tych kont polecacie? Czy bank Millenium też zajmie się za mnie wszystkimi formalnościami związanymi z przeniesieniem konta (bo mbank z tego co się dowiedziałam tak robi)? Zależy mi na darmowych wypłatach z bankomatów, miesięczne wpływy to ok. 2000, sporadycznie płacę kartą więc fajnie by było gdyby opłata za nią nie była pobierana przy niezbyt wygórowanych kwotach płatności. Ciekawy jestem też czy te konta mają jakieś ukryte płatności? Na co zwrócić uwagę przy ew. zakładaniu konta w którymś z tych banków? Na http://www.mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/emax-plus/ widziałem ofertę mbanku konta osobistego a jednocześnie oszczędnościowego z oprocentowaniem zmiennym w zależności od zgromadzonych środków-im więcej tym wyższe oprocentowanie. czy każdy może takie konto otworzyć, czy trzeba mieć określoną ilośc pieniędzy na koncie przy jego uruchamianiu?
Może ktoś wyrazić swoją opinię?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Oj...ja też zdecydowanie mam problem z oszczędzaniem. I zarabianiem.
Tymus
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-02-04, 01:20

Post autor: Tymus »

Właśnie zastanawiam się nad kontem oszczędnościowym,jakie możecie polecić?
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Na koncie oszczędnościowym niewiele zarobisz. Już bardziej opłaca się chyba lokata.
Awatar użytkownika
Helper01
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-02-07, 18:54
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Helper01 »

Ja nie potrafię oszczędzać...
Nigdy nie było dobrej wojny i złego pokoju
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

ja ciągle się próbuję tego nauczyć
Tymkos
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-02-11, 00:06

Post autor: Tymkos »

Ja lubię oszczędzać i zawsze próbuję coś tam odłożyć ale są to raczej nieduże kwoty.
mateo
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-02-25, 23:13
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: mateo »

Staram się oszczędzać, chociaż nie jest to łatwe. Głównie inwestuję w złote monety, do tego odkładam na koncie.
ODPOWIEDZ