pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Autorytet

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Autorytet

Post autor: maadzia13 »

Chyba każdy z nas ma jakąś Osobę, którą chce naśladować, którą podziwia i jest dla niego wzorem. Macie taką Osobę? Kto jest Waszym autorytetem i dlaczego?
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Autorytet hm... nie staram sie nikogo naśladować . Sama chciałabym osiągnąć rangę autorytetu więc raczej żyje po swojemu . Czerpie czasem inspiracje od mojej mamy , która jest anielską kobitą i ma w sobie w ch.j siły i cierpliwości .
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ja nie mam nikogo takiego, jestem po prostu sobą, albo może z każdego po troszku bym wzięła
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Ja nie mam autorytetu... No, może moja mama...
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Moja mama która w życiu przeszła bardzo dużo a mimo to nie poddała się. Ja sama staram się być taka silna jak Ona, ale również czerpie przykład z osóby X i staram się nie popełniać jego błędów.
Arisa
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2009-08-07, 11:25

Post autor: Arisa »

Dla mnie autorytetem są siostry
Są zupełnie inne, ale z każdej wzięłabym po trochu. ;)
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Żyję tak, jak chcę, nie naśladuję nikogo.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Nie znalazłam swojego autorytetu
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Nie mam autorytetu.
Rodzice?
Kocham mamę. Ale modlę się żeby nie być taka jak ona. Nie popełnić takich błędów.
O Nim nawet nie chcę rozmawiać.
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

hmm.. może Eminem, musielibyście przeczytać jego biografię albo chociaż obejrzeć ,,8 mil-e,, żeby to zrozumieć.
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Jako takiego autorytetu nie mam, raczej staram się czerpać z dobrych cech pewnej, dość szerokiej, grupy ludzi, którzy coś osiągnęli. Każdy ma w sobie coś godnego naśladowania, niektórzy niestety źle pojmują pojęcie "autorytet" próbując żyć jak dana osoba, ale ideały nie istnieją i nie warto opierać swoich poglądów na świat i życie na cudzych sukcesach.
Aguś15 pisze:może Eminem, musielibyście przeczytać jego biografię albo chociaż obejrzeć ,,8 mil-e,, żeby to zrozumieć.
Nie sądzę by Em przedstawiał swoim życiem, cechy godne naśladowania. Miał facet sporo szczęścia, ale pieniądze porządnie namieszały mu w głowie. Z resztą, co kto lubi...
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

Hefalumpa Jestem - Napisałam ,,może,, więc Eminem tylko w jakimś stopniu mi zaimponował a wybił się przede wszystkim dzięki swojemu TALENTOWI i szczęściu. Myślę, że też posiadam talent który jest związany z gatunkiem muzyki którym on się zajmuje. W przyszłości też zamierzam walczyć i iść do przodu, a jeśli Ci to nie odpowiada, lepiej nie komentuj z łaski swojej :]
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Aguś15 pisze:Napisałam ,,może,, więc Eminem tylko w jakimś stopniu mi zaimponował a wybił się przede wszystkim dzięki swojemu TALENTOWI i szczęściu.
Nie napisałaś tego wyżej. Stwierdziłaś tylko, że żeby to zrozumieć trzeba przeczytać książkę czy obejrzeć film. No, ale co kto lubi, mi w wieku 15 lat też imponowali buntownicy itp.
Aguś15 pisze:Myślę, że też posiadam talent który jest związany z gatunkiem muzyki którym on się zajmuje.
Gratuluje. Życzę Ci jak najlepiej/
Aguś15 pisze:W przyszłości też zamierzam walczyć i iść do przodu, a jeśli Ci to nie odpowiada, lepiej nie komentuj z łaski swojej
Jeśli coś mi nie będzie pasowało to będę to komentował. To jest forum dyskusyjne każdy ma prawo do własnej opinii, nie mam zamiaru powstrzymywać się od wyrażania swojej tylko dlatego, że ktoś mógłby poczuć się urażony.
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

Hefalumpa Jestem pisze:mi w wieku 15 lat też imponowali buntownicy itp.
Po pierwsze Em według mnie nie jest buntowikiem. Po drugie wydaje mi się kolego, że niepotrzebnie analizujesz każde słowo w moich wypowiedziach i traktujesz mnie z góry dlatego że jesteś starszy 2 lata. Ja to przynajmniej tak odebrałam;zresztą Ciebie to najwyrazniej nie obchodzi,
Hefalumpa Jestem pisze:że ktoś mógłby poczuć się urażony
. Lepiej nie zachowuj się,jakbyś miał pawie piórko w d**** a jeśli chcesz mi jeszcze coś na ten temat powiedzieć to prywatnie proszę.
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Aguś15 pisze:traktujesz mnie z góry dlatego że jesteś starszy 2 lata.
Nie traktuję Cię z góry. Zauważam tylko, że dzieli nas przepaść mentalna. Są pewne etapy dojrzewania intelektualnego i z racji tej niewielkiej różnicy wieku jesteśmy oboje na innych etapach. Jeżeli uważasz się za osobę o ukształtowanych poglądach, to wiedz, że to minie.
Aguś15 pisze: Lepiej nie zachowuj się,jakbyś miał pawie piórko w d**** a jeśli chcesz mi jeszcze coś na ten temat powiedzieć to prywatnie proszę.
Nie wiem po co te nerwy. Złość piękności szkodzi :) .



A i jeszcze na koniec o autorytetach. Eminem jako lekoman nie uznający żadnych świętości i autorytetów jest dość marnym autorytetem. A pisząc buntownik miałem na myśli postawę "anty", która akurat w jego przypadku się opłaciła, ale często prowadzi do problemów z całym światem.
ODPOWIEDZ