pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kto pomoże napisać pracę licencjacką

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Maciuszek87
-#
-#
Posty: 251
Rejestracja: 2020-08-07, 08:34

Kto pomoże napisać pracę licencjacką

Post autor: Maciuszek87 »

Potrzebuje serwisu albo jakieś osoby, która będzie w stanie zająć się napisaniem licencjatu z biologii. Jeśli macie kogoś kogo ewentualnie możecie pod tym katem polecić to dajcie znać. Może jakiś serwis, gdzie znajdzie się ktoś kto będzie chciał danej tematyki się podjąć?
miki789
-#
-#
Posty: 258
Rejestracja: 2019-05-10, 13:15

Re: Kto pomoże napisać pracę licencjacką

Post autor: miki789 »

Rzeczywiście to co będzie dobrą opcją to serwis redaktor-online.pl. Jak masz jakiś nietypowy temat to tam masz większą szansę na to, że jakiegoś autora będziesz w stanie znaleźć dla siebie. Szukanie na własną rękę raczej takich efektów nie przyniesie, albo będzie problem z jakością pracy, albo z terminem a w skrajnych przypadkach w ogóle niepowstanie i zostanie się z ręką w nocniku jak to mówią.
bartku80
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2021-04-12, 15:55
Kontakt:

Re: Kto pomoże napisać pracę licencjacką

Post autor: bartku80 »

nie chcę się wymądrzać, bo nie wiem właściwie co studiujesz, ale... jeśli do całej nauki podchodzisz tak, jak do pisania pracy teraz, to sorry - ale nie chciałbym trafić na Ciebie, jako mojego lekarza, czy lekarza moich dzieci. Naprawdę tak trudno samemu napisać pracę? Nie rozumiem takiego podejścia... po co w ogóle poszedłeś na studia, jeśli nei potrafisz lub nie chce Ci się teraz uczciwie ich skończyć i samodzielnie napisać to, co powinieneś?
ODPOWIEDZ