pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dobra psychoterapia Białystok

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Maciuszek87
-#
-#
Posty: 251
Rejestracja: 2020-08-07, 08:34

Dobra psychoterapia Białystok

Post autor: Maciuszek87 »

Mam od lat trudności z nawiązywaniem normalnych relacji, już nawet nie chodzi o kobiety. Trochę ostatnio zarobiłem, duża premia wpadła i zastanawiam się poważnie nad psychoterapią. Wolałbym jednak z kimś naprawdę poważnym się skontaktować w Białymstoku. Wcześniej chciałbym też poznać opinie, doświadczenia osób, które na psychoterapię chodziły i mogą coś początkującemu podpowiedzieć.
miki789
-#
-#
Posty: 258
Rejestracja: 2019-05-10, 13:15

Re: Dobra psychoterapia Białystok

Post autor: miki789 »

Miałem przez negatywne myśli bezsenność, nie spałem do 4-5 nad ranem. Wiadomo, jak to wpływało na moje samopoczucie i pracę. Jak zrobiłem dłuższy urlop to podbiłem na psychoterapię do gabinetu Pomocni, akurat mam blisko, bo przy Waryńskiego działają. Możesz sprawdzić adres na https://pomocnypsycholog.pl. Uzyskałem praktycznie natychmiastową pomoc, plus skierowanie do psychiatry po nieco cięższą farmakologię na początek. Po dwóch miesiącach terapii wyraźne podniesienie pewności siebie, mniej płaczu i autoagresji. Dalej trenuję i szukam sposobów opanowania lęku, ale jest znacznie, znacznie lepiej. Mogę przynajmniej normalnie funkcjonować.
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Dobra psychoterapia Białystok

Post autor: powell70 »

Przy problemach ze snem to spróbuj Neurexanu zanim gdziekolwiek się udasz. Bo lekarz psychiatra od razu zapisze ci jakieś benzo na spanie :/
ODPOWIEDZ