pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Miał ktoś okazję wynajmować mieszkanie w Śródmieściu ?

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Maciuszek87
-#
-#
Posty: 251
Rejestracja: 2020-08-07, 08:34

Miał ktoś okazję wynajmować mieszkanie w Śródmieściu ?

Post autor: Maciuszek87 »

Miał ktoś okazję wynajmować mieszkanie w Śródmieściu, w Warszawie oczywiście? Gdzie szukać miejscówek tego typu? Najbardziej odpowiadałaby mi wspomniana lokalizacja, ale rozważę także inne propozycje.
miki789
-#
-#
Posty: 258
Rejestracja: 2019-05-10, 13:15

Re: Miał ktoś okazję wynajmować mieszkanie w Śródmieściu ?

Post autor: miki789 »

Ja póki co wynajmuje mieszkanie w W-wie, ale nie powiem marzyłby mi się własny domek gdzieś za miastem. Tyle dobrze, że trafiłam kiedyś nieco przez przypadek na Oferty Kwadrat, bo nie płacę dużo za wynajem i mogę jeszcze troszkę odłożyć.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Re: Miał ktoś okazję wynajmować mieszkanie w Śródmieściu ?

Post autor: lucaskruszyna »

A ja swoje mieszkanie wynajmuje za pośrednictwem ofertyprofit.pl. Znacznie lepiej ta współpraca idzie niż z agencja nieruchomości, z którą wcześniej współpracowałem. Poza tym dzięki nim mogę szybko znaleźć najemcę. Do tej pory to właśnie z tym serwisem udawało się kogoś szybko znaleźć. W przypadku klasycznych agencji dużo dłużej szukałem kogoś kto w końcu się zdecydował, ale może też wysoka prowizja wtedy ludzi zniechęcała.
Wielgus33
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2021-12-27, 13:23

Re: Miał ktoś okazję wynajmować mieszkanie w Śródmieściu ?

Post autor: Wielgus33 »

Możesz ewentualnie zwrócić uwagę na ofertę www.OfertyHome.pl, świetna baza ofert u nich jest dostępna, wydaje mi się że coś uda się wybrać. Plusem jest to, że płacisz tylko jednorazowo prowizje i potem oni będą starali się dla Ciebie znaleźć atrakcyjną ofertę, z której będziesz mógł skorzystać. Ogólnie duża wygoda i szansa na to, że uda się dla siebie znaleźć dobre mieszkanie.
Gibon
-#
-#
Posty: 124
Rejestracja: 2022-07-01, 09:55

Re: Miał ktoś okazję wynajmować mieszkanie w Śródmieściu ?

Post autor: Gibon »

Serwis biura nieruchomości online https://startwynajem.pl/ ułatwia odnalezienie nieruchomości pod wynajem w Warszawie. Użytkownik może selekcjonować lokale na podstawie wielu parametrów, w tym lokalizacji, ceny, dostępności różnych akcesoriów.
ODPOWIEDZ