pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kara śmierci

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.

Kara śmierci

za
15
56%
przeciw
12
44%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

marionetkowa pisze:Nie wiem,chociazby praca przy budowie dróg,w taką pogodę jaka jest teraz to nikomu tego nie życze.
Niech wezma ich nawet na jakies wojskowe tereny i niech czyszcza maszyny np.samoloty.
Na pole niech ida robic...teraz juz wymyslam ale napewno znalazloby sie dużo takiej roboty.
podajesz wymyślone przez Ciebie przykłady prac społecznych jakie mogą wykonywać, tak?
a jak jest naprawdę?
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

natka7117, tak jest naprawdę,że jakby sie postarać to można byłoby takie prace wymyślać,że by im się odechciało wszystkiego. A te które podałam wydaja mi się jak najbardziej wykonalne.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

marionetkowa pisze:jakby sie postarać to można byłoby takie prace wymyślać,że by im się odechciało wszystkiego
no i właśnie o coś takiego mi chodzi.
następnym razem może by przemyślą coś zanim zrobią.
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

Z jednej strony kara śmierci mogłaby być większą przestrogą, poza tym mogłaby trochę pomóc w przypadkach zwalnianych wcześniej za dobre zachowanie przestępców, którzy po wyjściu z więzienia dalej będą prowadzić życie gangsterskie. Mimo wszystko, odbieranie życia to bardzo poważna sprawa. Nie sądzę, żeby sądy powinny mieć możliwość decydowania o ludzkim życiu. Wierzę, że każdy może się zmienić i każdy zasługuje na życie.

Podsumowując: jestem przeciw karze śmierci. Nie wydaje mi się, żeby w okresie pokoju było to potrzebne, wręcz przeciwnie. Poza tym mogłoby to tylko zaostrzać bunty - nie mówiąc już o samej idei zabijania, która jest dość straszna i raczej niewłaściwa.
ODPOWIEDZ