pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co położyć na dach

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Pasiflora
-#
-#
Posty: 100
Rejestracja: 2018-08-14, 11:56

Co położyć na dach

Post autor: Pasiflora »

Nie każda dachówka nadaje się na każdy rodzaj dachu - ważne są spady etc. Potrzebujesz do tego rady fachowca. wiem, że możesz taką uzyskać na https://dachy-okna.pl/ - wystarczy się z nimi skontaktować i doradzą Ci to, co będzie w Twoim przypadku najlepsze. Oni zajmują się typowo dachami wiec ich wąska specjalizacja poniekąd czyni ich ekspertami w swojej dziedzinie a przynajmniej osoby, ktore korzystały z ich usług same polecały mi tę firmę.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Co położyć na dach

Post autor: malra »

Dobrzy eksperci odnośnie materiałów dachowych to skarb. Ja oparcie w tym temacie zyskałam u ekspertów Creatona. Dzięki nim wybrałam nowoczesną wersję dachówki ceramicznej Simpla, która jest wytrzymała trwała i w nowej glazurowanej odsłonie. Dach z tą płaską dachówką wygląda olśniewająco.
johnatan
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2019-01-23, 22:38

Re: Co położyć na dach

Post autor: johnatan »

Papę.
sevebrzo
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2019-06-14, 07:14

Re: Co położyć na dach

Post autor: sevebrzo »

malra pisze: 2019-01-22, 21:44 Dobrzy eksperci odnośnie materiałów dachowych to skarb. Ja oparcie w tym temacie zyskałam u ekspertów Creatona. Dzięki nim wybrałam nowoczesną wersję dachówki ceramicznej Simpla, która jest wytrzymała trwała i w nowej glazurowanej odsłonie. Dach z tą płaską dachówką wygląda olśniewająco.
Ta Simpla Creatona wygląda bardzo fajnie. No i to jest ceramika. Żadna papa nie ma szans z porównaniem do ceramicznej dachówki. No i jakby ta papa wyglądała na dachu?
kinias
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2019-08-28, 14:32
Lokalizacja: Trzebownisko

Re: Co położyć na dach

Post autor: kinias »

Zarówno okna dachowe jak i pokrycie dachu zamówiliśmy w tej firmie http://www.wasiak.net/oferta/dachy.html i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usługi.
ODPOWIEDZ