pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Problem ze spłatą chwilówek

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Problem ze spłatą chwilówek

Post autor: puzon »

Straciłem niedawno pracę z powodu choroby. Niestety pracowałem na czarno, nie mam więc żadnego dokumentu. Mam obecnie dwie chwilówki, w Vivusie 2000 złotych i w Providencie 1000. Na koncie mam jakieś 1500 z ostatniej wypłaty. Termin spłaty vivusa mija 25 maja, a Providenta 30 maja. Nie wiem a bardzo co zrobić, czy wpłacić te pieniądze które mam na vivusa, czy spłacić providenta, przedłużać terminu nie chcę, bo to sporo kosztuje, a nie poprawi mojej sytuacji, bo nie wiem, czy za miesiąc będę miał z czego oddać. Proszę o radę, co mogę zrobić.
Ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Raczej ciężko coś doradzić, szukaj pracy, a na przyszłość, no cóż, unikaj chwilówek i w ogóle pożyczek.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Re: Problem ze spłatą chwilówek

Post autor: jerzyk »

puzon pisze:Straciłem niedawno pracę z powodu choroby. Niestety pracowałem na czarno, nie mam więc żadnego dokumentu. Mam obecnie dwie chwilówki, w Vivusie 2000 złotych i w Providencie 1000. Na koncie mam jakieś 1500 z ostatniej wypłaty. Termin spłaty vivusa mija 25 maja, a Providenta 30 maja. Nie wiem a bardzo co zrobić, czy wpłacić te pieniądze które mam na vivusa, czy spłacić providenta, przedłużać terminu nie chcę, bo to sporo kosztuje, a nie poprawi mojej sytuacji, bo nie wiem, czy za miesiąc będę miał z czego oddać. Proszę o radę, co mogę zrobić.
Sytuacja trudna. Jakbyś pracował to można byłoby się zastanowić nad wzięciem kredytu gotówkowego jednak w Twojej sytuacji to raczej nie ma na to szansy. Żaden bank nie da kredytu osobie z chwilówkami oraz niepracującej
Jedyne co mogę doradzić to założenie tematu tutaj: http://www.forum-kredytowe.pl/tagi/jak- ... lugow.html - ewentualnie poczytanie sobie topikow osób, które pytają sie jak wyjść z długów.
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
ODPOWIEDZ