pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Projektowanie łazienki

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Projektowanie łazienki

Post autor: Franciszka »

Gdybyście szukali dobrej firmy zajmującej się projektowaniem łazienek, postawcie na http://www.tokalazienki.pl/
Mają najlepsze rozwiązania
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

Ja niedawno odkrylam Nordstore :wink: skandynawski sklep internetowy :jupi: Oferują skandynawski wystrój wnętrz
co wygląda pięknie! Mają akcesoria kuchenne styl skandynawski, kupiłam ostatnio kilka i jakość mega! Do łazienki też mają, ja czaje się na szlafrok 8)
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Uważam, że łazienka ma być tradycyjna,a nie jak w Wersalu,to ma nam służyć,a nie ogółowi.Nikt reportaży nie będzie robił na temat naszych łazienek.Wystarczy zadbać o czystość .Bez znaczenia jest czy kafelki mamy tradycyjne,czy diamentowe,no chyba, że ktoś ma aż tyle gotówki,że chce wyrzucać pieniądze na łazienkę. Temat zgoła bezmyślny,to nie te czasy,gdzie jeden przed drugim stroił swoje mieszkania.Dzisiaj im skromniej,tym ładniej.
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

Uważaj na szkodniki w domu - zwalcz je za pomocą usługi ddd
deratyzacja rzeszów :) polecam zapobiegawczo
odpluskwianie,
odkomarzanie i
zwalczanie prusaków
ika.jelonek
-#
-#
Posty: 94
Rejestracja: 2016-07-15, 21:45

Post autor: ika.jelonek »

Czy Wy również szukacie pomysłów na aranżacje łazienek w sklepach internetowych oglądając produkty? To jest mój najlepszy sposób na znalezienie szybko dobrych pomysłów. Zaczęłam od wyboru płytek do łazienki na tej stronie ponieważ mają chyba największy wybór w całej sieci, sami zobaczcie https://www.cerames.pl/plytki-16 . Nie zdawałam sobie sprawy że płytki mogą być tak różnorodne i w takich kolorach!
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Wiele pomysłów można znaleźć właśnie w sieci
ODPOWIEDZ