pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Opłaty od kredytu

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Opłaty od kredytu

Post autor: Mercus »

Chciałem się Was zapytać, czy macie podobne doświadczenia, chodzi o to, że moja firma ma zaciągnięty kredyt w rachunku bieżącym i jakiś czas temu bank podesłał mi zmianę opłat dodając do zapis do umowy kredytowej, że od pociągniętego kredytu na koniec miesiąca będzie pobierana dodatkowa opłata(dodam tylko, że zupełnie przypadkiem stało się to po wprowadzeniu podatku bankowego, który rzekomo miał nie być przenoszony na konsumentów wg miłościwie nam panujących...) która jest iloczynem wykorzystanego kredytu. Trochę mnie to denerwuje i myślę czy przedłużyć umowę czy pozwolić jej wygasnąc i poszukać czegoś innego w innym banku. Zastanawiam się nad ofetrą mbanku, jednak na https://www.mbank.pl/msp-korporacje/finansowanie/kredyty-na-biezaca-dzialalnosc/kredyt-w-rachunku-biezacym/ nic nie widzę, żeby było coś o tym wspomniane. Tym samym mam pytanie, czy ktoś kojarzy, czy tam też można spotać takie opłaty?
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

dlatego ja się cieszę, że nie mam kredytu.
xena22
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2016-08-09, 16:20

Post autor: xena22 »

Pomyśl o karcie kredytowej :) Teraz jest atrakcyjna oferta w credy. Jak tylko będziesz chciał np kupić coś w sklepie na firme, to właśnie dzięki tej karcie może Ci się to udac. Nie zawsze mamy kase przy sobie, bądź jesteśmy przed wypłatą. Warto zastanowić się nad tą opcją.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Każdy bank może mieć nieco inne opłaty, lepiej jest się zorientować
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

każdy bank zarabia na czymś, nie ma nic za darmo.
Kurek
-#
-#
Posty: 60
Rejestracja: 2015-02-06, 12:33
Kontakt:

Post autor: Kurek »

A na kredytach zarabiają ostro...
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

A to prawda. Na szczęście da się negocjować.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

o takie sprawy trzeba pytać doradców bankowych, ciężko tak jednoznacznie powiedzieć.
ODPOWIEDZ