pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Inwestycje

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Tifo12
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-16, 09:41
Kontakt:

Inwestycje

Post autor: Tifo12 »

Hej, czy ktoś z Was, planuje jakieś inwestycje. Zastanawiam się czy nie wziąć kredytu na mieszkanie i spróbować utrzymywac się z wynajmu. Ktoś wi o dotacjach na taki sposób utrzymania się? A najważniejsze żeby deweloper był pewny.
Ervast
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-06, 15:22

Post autor: Ervast »

Inwestuje pieniądze w lokaty oszczędnościowe i akcje i obligacje. Jeden rodzaj inwestycji jest zły. Niedługo zacznę w mieszkania.
owczarov89
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-10-07, 08:08

Post autor: owczarov89 »

Wydaje mi się, że możesz taką inwestycją wziąć, ale spróbuj w większym mieście, ponieważ tam zarobisz więcej na wynajmie.
maanra
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-11-09, 08:53
Kontakt:

Post autor: maanra »

Trzeba wybieraj opłacalne inwestycje.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

A czy ktoś z Was zna dobre miejsca do wymiany pieniędzy? I czy w ogóle się opłaca wymieniać czy lepiej trzymać? Ja znalazłem stronę https://ekantor.pl/, ale nigdy nic u nich nie robiłem, stąd moje pytanie. Jakie macie propozycje?
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Zakup mieszkania na wynajem, w mieście studenckim to dobry krok inwestycyjny.
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

Lokaty może są bezpieczne ale aktualnie oprocentowanie jest żałosne. Ja teraz od dwóch lat lokuje sobie oszczędności w złocie. Tutaj sobie możecie ogólnie poczytać o sprzedawaniu i kupowaniu złota, monet, sztabek inwestycyjnych itd.
AgX321
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2016-01-13, 18:13
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: AgX321 »

esen pisze:Zakup mieszkania na wynajem, w mieście studenckim to dobry krok inwestycyjny.
To prawda - jednak trzeba pamiętać o dobrej lokalizacji takiego mieszkania oraz by było ono niejako przystosowane dla studentów - chodzi mi tutaj o rozkład pomieszczeń itp.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

tex mi się tak wydaje, tylko nie przesadzaj z wysokością czynszu bo student nie ma za wiele kasy :P
Lunneta
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2016-01-19, 13:43

Post autor: Lunneta »

warto kupić małe mieszkanie, w dobrym miejscu. Na małe mieszkania dla pary studentów zawsze znajdą sie chętni. Moi rodzice tak wynajmują pokój z kuchnią, jak ktoś rezygnuje i dają ogłoszenie to wciągu 2 dni maja już nowe chętne osoby. Znajomy ma 4 pokoje i ciągle ma akcje ze np 2 lub 3 pokoje są zajęte a 1 pusty bo sie lokatorzy dogadać nie mogą.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Właśnie czytam o wycenie obligacji na Kedu. To wydaje się całkiem dobry interes.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Obligacje to dobry pomysł na biznes, ale trzeba dysponować sporym kapitałem na wejściu. I dużą wiedzą.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Też mi się tak wydaje. Moim zdaniem warto sprawdzić obligacje korporacyjne na stronie poradnikowy.net/akcje-obligacje-korporacyjne-oraz-lokaty. Tam jest wiele wskazówek dotyczących takiej formy inwestycji. A Wy? Inwestujecie?
dnowaczek87
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2015-10-20, 12:43

Post autor: dnowaczek87 »

Inwestować trzeba cały czas zwłaszcza jak masz swoją firmę. Ja ostatnio zainwestowałem w oprogramowanie ,które jest dużym wsparciem dla mojego biznesu. Dokładnie w to Comarch cdn xl
Ganic
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-07-16, 11:29

Post autor: Ganic »

Zanim zdecydujesz się na system ERP to dobrze jest sprawdzić na stronie http://portalerp.pl/ile-kosztuje-wdrozenie-systemu-erp ile trzeba wydać na system i w jakich branżach jest najlepiej wykorzystywany. Wydaje mi się, że nie ma co spieszyć się z podjęciem decyzji, tylko przejrzeć wszystko na spokojnie.
ODPOWIEDZ