pompy abs, abs pump

wiercenie studni

druk 3d - zabawa czy rewolucja przemysłowa

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
cis
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-03-13, 18:56

druk 3d - zabawa czy rewolucja przemysłowa

Post autor: cis »

Jak do tej pory z drukiem 3d jest więcej zabawy niż praktycznego wykorzystania. No może czekoladowe figurki mają jako takie wzięcie. Podobno są już drukarki z betonu więc może nadejdzie era betonowych pomników na podstawie rzeczywistych skanów różnych postaci. Co prawda bardziej bronią się przed nimi ci "skanowani" , bo lepiej wygląda się w oczach jakiegoś artysty niż w realu. Pojawiają się od czasu do czasu newsy odnośnie wydruków 3d. Niedawno czytałem o rekonstrukcji ucha http://domlab.pl/aktualnosci/informacje ... owana-w-3d
Obrazek
welta
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-03-19, 09:32

Post autor: welta »

Na pewno rewolucja którą trzeba rozwijać.
entols
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-03-19, 11:28

Post autor: entols »

Póki co zabawa. Do 10 lat będzie to biznes warty miliardy, kwestia dopracowania technologii.
kims
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2015-04-20, 13:11
Kontakt:

Post autor: kims »

Moim zdaniem jest to rewolucja przemysłowa, czytałem ostatnio artykuł że w chinach drukują już nawet domy ;)
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

domy? no o tym jeszcze nie słyszałem, ale brzmi nieźle..
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Chyba bym się nie zdecydował żeby w takim zamieszkać.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

dlaczego, jakby był solidnie wydrukowany;)
Tactical
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2018-01-04, 09:45

Post autor: Tactical »

Druk 3d to według mnie zdecydowanie coś, co może się szybko i mocno rozwinąć. Tak naprawdę już się rozwija, o czym świadczy chociażby szybkie prototypowanie - https://cubicinch.pl/szybkie-prototypowanie-po-co/. Dzięki temu można szybciej skończyć dany projekt, na podstawie którego można podjąć kolejne działania.
ODPOWIEDZ