pompy abs, abs pump

wiercenie studni

jak oszczędzić na prądzie?

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
dana1104
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-04-11, 17:39

Post autor: dana1104 »

Najlepiej to przestrzegać kilku zasad najlepiej pamiętać o wyjęciu ładowarki z gniazdka gdy już telefon się naładuje. albo wyłączać czujnik telewizora :) To też jest sposób na oszczędzanie:)
Wrózka Arna zaprasza http://arnawarszawa.pl
on23
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-05-05, 10:17
Kontakt:

Post autor: on23 »

Trzeba pozbyć się zjadczy prau a wieczorne przeiadywanie przed komputerem lub telewizorm zastąpić dobrą lekturą.
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

- zarówki energooszczędne
- nie zostawianie urządzeń w trybie stand by
- wyłączanie światła gdy się wychodzi z pokoju ( tylko przy zwykłych żarówkach, przy energooszczędnych nie ma sensu, bo najwięcej mocy pobierają one właśnie podczas włączania)
kata89
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-05-08, 11:12

Post autor: kata89 »

wymiana żarówek. zmiana operatora na tańszego:)
Myjnia samochodowa http://myjnia-express.pl
Krzyś22
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-05-07, 08:06

Post autor: Krzyś22 »

Zgadzam się z przedmówczynią. Zmiana dostawcy dużo daje.
darek91
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-05-05, 15:10
Kontakt:

Post autor: darek91 »

poprostu wyłącz komputer i idz pograć w piłkę lub pobiegać :) zaoszczędzisz na prądzie godzinke lub dwie i na dodatek wyjdzie Ci na zdrowie ;)
przewozy-niemcy.pl - busy do niemiec.
szarawilla.pl - Catering Opole.
Nadrian90
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-05-12, 17:25

Post autor: Nadrian90 »

Dokładnie :) Jeśli z czegoś się nie korzysta to wyjmuje z gniazdka. Wprawdzie na tym dużo nie zyskuje, ale zawsze jest to coś
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Jeżeli masz dom możesz zacząć się zastanawiać na fotowoltaiką. Inwestycja w przyszłość :) na pewno rachunki będą mniejsze
Dla zainteresowanych link: http://www.ekofachowcy.pl/fotowoltaika/abc
kasperr1
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-01-29, 13:28

Post autor: kasperr1 »

Pamiętaj żeby zawsze wyłączyć laptopa. Bo na czasie czuwania on też zżera energię.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Przede wszystkim wymiana żarówek. Po drugie odłączanie od prądu ładowarek, telewizorów, wież hi-fi i innych na stand by.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Myślę, że w dzisiejszych czasach, kiedy jesteśmy od niego uzależnieni, to dość trudne zadanie.
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

A ktoś się orientuje jak wygląda sprawa ze zmianą dostawcy gazu? Na tym chyba można zaoszczędzić więcej niż na prądzie? Tutaj jest jedna z firm sprzedających gaz ale nie wiem czy już działają na terenie całej Polski czy tylko w wybranych województwach.
blazej
-#
-#
Posty: 105
Rejestracja: 2016-03-02, 20:45

Post autor: blazej »

Znam tę firmę. Niestety, ale dobrze Ci się obiło o uszy - nie dostarczają gazu na obszarze całej Polski. Póki co tylko w wybranych województwach. Zobacz sobie gdzie konkretnie: http://www.ewe.pl/obszar-zaopatrywania. Może będziesz miał szczęście i się okaże, że u Ciebie świadczą swoje usługi ;) powodzenia!
Valava
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-04-25, 12:59
Kontakt:

Post autor: Valava »

Myślisz, że wyjęcie ładowarki pozwoli Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy? Jeśli tak, to bardzo się mylisz.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja staram się nie włączać światła w każdym pomieszczeniu, jeżeli w nim nie przebywam. Prawda jest jednak taka, że trudno nam obecnie oszczędzać prąd, to praktycznie wszystko mamy na prąd. Siedząc na komputerze, też mam do podłączony do prądu. Mój budzik elektryczny także jest podłączony. Szczerze mówiąc nie wiem jak mogłabym zaoszczędzi... musiałabym chyba przestać wszystko podłączać i siedzieć w ciemnościach.
ODPOWIEDZ