pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak osiągnąć w życiu sukces?

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Jak osiągnąć w życiu sukces?

Post autor: misterpop »

Jaka jest tajemnica sukcesu i co sprawia, że niektórzy go osiągają a inni nie? Czy to kwestia osobowości, charakteru czy odpowiedniej motywacji do działania?
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

Myślę, że często to kwestia szczęścia bądź znajomości w obecnych czasach. Wiadomo to wszystko co piszesz też jest istotne, ale co jest decydujące ciężko mi powiedzieć.
jurrkol
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-16, 13:11

Post autor: jurrkol »

trzeba sobie wizualizować cele! to ponoć działa.
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

jurrkol pisze:trzeba sobie wizualizować cele! to ponoć działa.
A co to jest ta wizualizacja celów?
Ja natknąłem się ostatnio w sieci na szkolenie online mistrz motywacji z zakresu motywacji. Bardzo mnie kusi, żeby wziąć w nim udział, tym bardziej, że jest za darmo. Myślicie, że takie szkolenia mogą coś pomóc, zmienić w naszym życiu?
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

wizualizacja celu to raczej nic innego jak wyobrażenie sobie drogi do jego osiągnięcia. a co do szkolenia to próbuj, jak za darmo to co Ci szkodzi, ja tam jestem za takimi rozwiązaniami, ktoś ma jakąś wiedzę i chce ją przekazać to czemu nie korzystać.
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Ok, już rozumiem o co chodzi z tą wizualizacją :) no to na pewno pomaga.
Zapisałem się na to szkolenie, ciekawy jestem bardzo, jak to będzie wyglądało. Pewnie w formie jakiejś konferencji.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Myślę, że aby osiągnąć w życiu sukces, trzeba mieć wszystkiego po trochu: cel, ambicje, upór, wytrwałość, szczęście, znajomości, motywację. Wszystkie te czynniki pomagają w życiu osiągnąć to, czego chcemy. Weźmy jeszcze pod uwagę, że słowo sukces może być różnie interpretowane i dotyczyć może wielu obszarów ludzkiego życia, nie tylko pracy zawodowej :)
poczilo
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-07-26, 12:00

Post autor: poczilo »

Błękitna Krew trafiłaś w sedno.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Hmmm.... każdy jest w stanie osiągnąć wszystko,jeśli oczywiście tylko zechce.A do tego potrzebna jest silna wola,mocne postanowienie ,nie oglądanie się na innych i parcie do przodu niczym czołg,nie zważając na przeciwności, problemy i piętrzące się trudności. Tylko chęć szczera zrobi z rekruta oficera. Bo dla chcącego nie ma nic trudnego,a jak mówi powiedzenie..Polak potrafi.. więc wychodząc z tego założenia ,stosując się do niego i trzymając się go - zajdziemy daleko. Sukces zdobywa się pracą i wytrwałością.
shedol
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-09-06, 21:18

Post autor: shedol »

cel ciężka praca odrobina szczęścia i ....w dzisiejszych czasach znajomości
Awatar użytkownika
mackk
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2013-09-23, 14:14

Post autor: mackk »

Grunt to motywacja i ciężka praca.
puczx
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-09-24, 10:04

Post autor: puczx »

Niestety, ale nasze społeczeństwo jest coraz bardziej leniwe.
franek
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2013-09-24, 14:25

Post autor: franek »

No właśnie, samozaparacie to jest podstawa.
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

No i nie poddawanie się po porażce, bo każdy człowiek, nawet sukcesu, błądzi, trzeba walczyć o swoje do końca.
dzastinka00
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2013-10-17, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dzastinka00 »

Trudno podać konkretny przepis na szczęście. Składa się na niego wiele rzeczy: umiejętności, wykształcenie, doświadczenie, okoliczności, znajomości... Można byłoby tu wymieniać pewnie dużo elementów. Sporo zależy też od cech charakteru.
ODPOWIEDZ