pompy abs, abs pump

wiercenie studni

lesbijki

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
kamilaaa1111
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-02-13, 16:42
Lokalizacja: nie ważne

lesbijki

Post autor: kamilaaa1111 »

niedawno bylam swiadkiem pewnej sytuacji siedzialam w miejskim parku . zauważyłam dwie lesbijki trzymajace sie za ręce i spacerujące po tym parku . Nagle do tych lesbijek podeszło dwóch młodych chłopaków zaczęli je wyzywac bardzo niecenzuralnie i po chwili zaczeli sie z nimi szarpać . na poczatku to wygladalo tylko na zwykla sprzeczke ale po chwili zrobilo sie naprawde gorąco jeden z tych chlopakow uderzyl te lesbijke tak mocno ze stracila przytomnosc . to wydarzenie skłoniło mnie do przemyslen . dlaczego ? dlaczego oni to zrobili ? czy w XXI wieku zdawałoby sie ze juz tolerancyjnym nadal niektorym tak trudno sie pogodzic z tym ze nie wszyscy są jednakowi ? pisze bo chcaialam poznac wasze zdanie na ten temat . Co sadzicie o lesbijkach ? Ja na przyklad nie mam nic przeciwko nim pomimo ze jestem hetero . A jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Ja takie rzeczy olewam. Mam w szkole znajomego, który twierdzi, że jest gejem. Nie przeszkadza mi to. Jeśli chce być, to niech sobie będzie.
kamilaaa1111
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-02-13, 16:42
Lokalizacja: nie ważne

:)

Post autor: kamilaaa1111 »

i takie podejscie jest dobre nie popierac ale tez nie potepiac . wystarczy olewac :)
Awatar użytkownika
ewitka
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2012-08-23, 10:52

Post autor: ewitka »

czyli żadne?? ;) No mnie to osobiscie drażni homofobia. Ja bym zadzoniła po policje, bądź straż, bez przesady pobić? Przecież nikomu nic nie robiły?? Nie zrouzmiem tgeo nigdy.
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Straszne! Spodziewałem się raczej, ze zaczeli by je obłapiać, bo takie zwykle mężączyźni mają skojarzenia o lesbijkach... chyba na jakiejś wiosce mieszkasz, bo w stolycy nie słyszałem o takich akcjach nigdy.
kamilaaa1111
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-02-13, 16:42
Lokalizacja: nie ważne

Post autor: kamilaaa1111 »

mieszkam w Łodzi obecnie i tam tez sie tak zdarzyło
JustynaUnito
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2012-08-31, 12:31

Post autor: JustynaUnito »

Każdego człowieka należy traktować z szacunkiem, bo jakie znaczenie ma to kogo kocha? Przecież to nie nasza sprawa, i dopóki nas nie dotyczy - olać to!
Ci chłopcy zachowali się karygodnie, ktoś powinien zadzwonić na policję - nie można napadać niewinnego człowieka w biały dzień, tak naprawdę za nic.
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Nie mam nic przeciwko, każdy zasługuje na szacunek, a dopóki nikogo to nie krzywdzi nie widzę problemu. Za to dla takiej agresji nie mam tolerancji.
Awatar użytkownika
Natsuhi
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-10-14, 19:19

Post autor: Natsuhi »

Człowiek to człowiek, nawet jeśli mówi, że jest tolerancyjny, to często ma ochotę się skrzywić na ten widok i tak ma większość ludzi. Ile lat minęło, a nie wszyscy tolerują ludzi o innym kolorze skóry, wierze, czy właśnie orientacji seksualnej.
Awatar użytkownika
muniek
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2012-10-29, 10:47

Post autor: muniek »

Nie mam nic do osób homoseksualnych, dopóki robią sobie to co robią u siebie w domowym zaciszu. Co innego jak próbują lewicowcy wpoić społeczeństwu, że homoseksualizm nie jest niczym niezwykłym i że powinni mieć dzieci, małżeństwa itp. Takie coś trzeba tępić.
Awatar użytkownika
noisevictim
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2012-12-29, 01:02

Post autor: noisevictim »

Nie zgodze się z muniek,
Masz racje, że polityka środowick lewicowych jest dosyć ekspansywna, i często nie na miejscu, ale często pobudki sa bardzo dobre.
Osobiście uważam, że pary homoseksualne powinny miec możliwość adpocji dzieci - z tego względu, że niejednokrotnie sa oni bardziej wrazliwi niż niejedni rodzice. A co do argumentu, że to jest niezdrowe - przeciez w rodzinach hetero rodza się tez homo! Myśle że stawianie wszystkich pod jeden szablon to idiotyczna sprawa. Każdy człowiek się różni, prawda?
O tolerancji, to juz nawet nie będe wspminac, bo to jest rzecz tak elementarna, że chyba wystarczy
baldymora
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-01-08, 14:56

Post autor: baldymora »

noisevictim pisze:Nie zgodze się z muniek,
Masz racje, że polityka środowick lewicowych jest dosyć ekspansywna, i często nie na miejscu, ale często pobudki sa bardzo dobre.
Osobiście uważam, że pary homoseksualne powinny miec możliwość adpocji dzieci - z tego względu, że niejednokrotnie sa oni bardziej wrazliwi niż niejedni rodzice. A co do argumentu, że to jest niezdrowe - przeciez w rodzinach hetero rodza się tez homo! Myśle że stawianie wszystkich pod jeden szablon to idiotyczna sprawa. Każdy człowiek się różni, prawda?
O tolerancji, to juz nawet nie będe wspminac, bo to jest rzecz tak elementarna, że chyba wystarczy
Ty chyba nie wiesz co piszesz. Homoseksualiści, żeby mieli dzieci ? Wiesz jakby to negatywnie wpłynęło na dziecko ? Wyobraź sobie jak to dziecko by było wyśmiewane przez inne dzieci, jakie zaburzenia psychiczne by miało. Dodatkowo później takie dziecko nie wie skąd się biorą dzieci.

JESTEM NA NIE.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Homoseksualiści mi w żadnym wypadku nie przeszkadzają, pod warunkiem, że nie migdalą się publicznie i nie domagają się praw do adopcji, albo nie krzywdzą dzieci zakładając rodzinę - obojętnie, czy z partnerem homo, czy hetero, bo przecież i te drugie przypadki się zdarzają. A tak - oceniam człowieka po jego zachowaniu, a nie po seksualności, czy poglądach.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Lezby są chyba okay niech sobie robią co chcą aby nie publicznie. Niech dzieci tego nie oglądają...


______________________
Schody łódź klik!
floteka
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2013-03-25, 13:53

Post autor: floteka »

Jak dla mnie to niech sobie robią co chcą. Żyjemy w takich, a nie innych czasach i trzeba się do tego dostosować.
ODPOWIEDZ