pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nieletnie matki

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Nieletnie matki

Post autor: Bu. »

Co myślicie o dziewczynach które w wieku poniżej 16 roku życia zostają matkami?
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Że wierzyły w bociana. Albo po prostu okazały na tyle braku wyobraźni żeby zakupić tabletki antykoncepcyjne. Trochę mi ich żal, bo nikt mi nie powie, że 15sto letnia dziewczyna ma dziecko bo tego chciała, więc ewidentnie jej w życiu nie poszło w tym temacie.
Awatar użytkownika
Fusa_20
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2009-01-04, 19:47

Post autor: Fusa_20 »

Szkoda mi takich dziewczyn bo te ciąże są nie planowane i nie zawsze taka dziewczyna (która sama nie jest dojrzałą osoba) jest odpowiednio przygotowana i gotowa na stawianie pierwszych kroków w macierzyństwie, dziecko też na tym cierpi jeżeli okaże się, ze taka osoba nie ma pojęcia o wychowaniu i opiece nad maluszkiem :/ . Najważniejsze w takim przypadku jest wsparcie rodziców i kawalera, który przyczynił sie do takiego stanu rzeczy (oczywiście jeżeli jest na tyle dojrzały i odpowiedzialny aby nie uciec przed ojcostwem).
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Żal mi ich ale nie z tego powodu bo niszczą swoje młodzieńcze lata, tylko dlatego że są aż tak głupie. Na widok takiej dziewczyny aż mnie skręca. Są inne zajęcia dla (np)
13-letniej dziewczyny niż zabawa zawartością majtek. Ktoś kiedyś powiedział że nie wyobraża sobie takiej dziewczyny w łóżku a co dopiero podczas porodu. To zdanie w zupełności popieram.
Ale cóż, głupota to głupota. Takim dziewczyną życzem długieego i bardzo bolesnego porodu. Okrutne.
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Głupota, brak wyobraźni i wychowania...
Jak można tak nie mieć szacunku do własnego ciała, żeby pokazywać go byle komu i "fajnie" (jak to mówią) się bawić.. Oczywiście nasze ciało może ktoś widzieć, ale w sporadycznych i sensownych wypadkach.. Brak słów o małolatach, które niszczą swoje najlepsze lata i sprawiają, że to nigdy już nie będzie "to"..

Co tu dużo mówić.. :roll:
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Bu. pisze:Co myślicie o dziewczynach które w wieku poniżej 16 roku życia zostają matkami
Masz na myśli, dziewczyny które na własną prośbę pakowały się do łóżka facetowi?
Nie jest mi ich żal. Po pierwsze gdzie jest wychowanie? Rodzice nie umieją rozmawiać z dzieckiem o seksie, więc biorą wzorce z otoczenia telewizji, radia itp. A dzisiejsze media ociekają seksem. On stał się powszechny, bez cenzury, łatwy, uważany za sport. Skąd taki wzrost nastoletnich matek, które nawet nie zaczęły swojej młodości a musiały nauczyć się odpowiedzialności, dorosłości. Brak wyobraźni i myślenia. Nie tylko z strony dziewczyny, ale chłopaka który jest współodpowiedzialny za ciąże.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Gorzka pisze:Masz na myśli, dziewczyny które na własną prośbę pakowały się do łóżka facetowi?
tak:)
Awatar użytkownika
Fusa_20
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2009-01-04, 19:47

Post autor: Fusa_20 »

W takim wieku rządzą emocje i one biora góre nad rozumem (czasami tylko wystarczy pomysleć to naprawdę nie kosztuje) Szkoda, że nie propaguje sie wśró młodzieży odpowiedzialności i uzywania umysłu w praktycznych sytuacjach- Gorzka ma absolutną racje jeżeli chodzi o media.... Niestety...
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Gorzka ma absolutną racje jeżeli chodzi o media.... Niestety...
Dlatego też nie czytam ani nie pozwolę swoim dzieciom czytać gazet typu Bravo, Popcorny i inne i powinniśmy kontrolować, co takie osoby robią w internecie oraz z kim się zadają, bo rodzice mogą dużo, tylko muszą chcieć i działać.
Skądś się ta potrzeba bierze i pomysł - tylko z tych powodów, co powyżej.. Trzeba też umieć wychować, bo sama nigdy nie czułam potrzeby seksu i nie czuję jej do dziś, mam bliskiego przyjaciela, ale nigdy by mi nie przyszło do głowy, żeby robić takie coś, czyli czucie takiej potrzeby nie jest rzeczą naturalną..
Zastanawiam się jak można być tak glupim by sobie wszystko popsuć? :roll:
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

lui13 pisze:Dlatego też nie czytam ani nie pozwolę swoim dzieciom czytać gazet typu Bravo, Popcorny i inne
tylko sęk w tym że nie każdy kto czyta takie badziewiw zostanie bez własnego rozumu. Wszystko od człowieka zależy.
Media nie są w pełni winne. To że ktoś gdzieś się podpalił i jest to na "topie" nie znaczy że ja też się muszę podpalić. Nikt mi nie każe. Mam wolną wole i choćbym nie wiem ile Popcornów przeczytała to nie zgłupieję.
Wszystko zależy od człowieka i od innych ludzi - oni sa wszystkiemu winni :)
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Bu. pisze: tylko sęk w tym że nie każdy kto czyta takie badziewiw zostanie bez własnego rozumu. Wszystko od człowieka zależy.
Media nie są w pełni winne. To że ktoś gdzieś się podpalił i jest to na "topie" nie znaczy że ja też się muszę podpalić. Nikt mi nie każe. Mam wolną wole i choćbym nie wiem ile Popcornów przeczytała to nie zgłupieję.
Wszystko zależy od człowieka i od innych ludzi - oni sa wszystkiemu winni :)
hmm... to czasem tylko się tak mówi, ale mają same w sobie ten dar przekonywania :mrgreen:
Ale zdecydowanie brak odpowiedniego wychowania i bardzo "inteligentne inaczej" towarzystwo się do tego przyczynia.. Cóż - brak rozumu, głupota, lekkomyślność, ulegania - można wymieniać w nieskończoność..
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Dla mnie to szczyt głupoty, jeżeli ma się już ochotę na sex i chce się to zrobić to w tym momencie trzeba użyć główki i pamiętać o zabezpieczeniach a nie wpakować się w ciąże i życie sobie zmarnować...
fajnyfranek
-#
-#
Posty: 249
Rejestracja: 2009-02-06, 07:28

Post autor: fajnyfranek »

jak dla mnie to taka gówniara powinna zostać matką. będzie wiedziała ile trudu trzeba włożyć w wychowanie, by połączyć życie osobiste z dzieckiem. jeśli przez coś takiego przejdzie to jako rodzic będzie starała się wybić z główki swojemu dziecku takie pomysły ;]
a ogólnie: mnie takie mamusie nie obchodzą. nie mam zdania na ich temat. chcą marnować dwa życia, niech robią to dalej ;]
niewidzialna pisze:jeżeli ma się już ochotę na sex i chce się to zrobić to w tym momencie trzeba użyć główki i pamiętać o zabezpieczeniach
exactly! ;d
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

fajnyfranek pisze:jak dla mnie to taka gówniara powinna zostać matką. będzie wiedziała ile trudu trzeba włożyć w wychowanie, by połączyć życie osobiste z dzieckiem.
A co z dzieckiem? Zostawisz matkę samą z tym problemem i nie tyle ona na tym ucierpi co to dziecko. Dla niej wystarczającąkarą jest ciąża, wstyd i zmarnowanie sobie pięknych lat.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Tandetna masz racje
Słyszeliście o tym że w UK 13'latek ma dziecko z 15'letnią dziewczyną tu można o tym przeczylać http://kobieta.wp.pl/kat,62594,title,13 ... omosc.html życie sobie zmarnowali...to jeszcze dzieci za rok czy dwa znudzą się sobie i co dalej :?: dziecko będzie cierpieć...
ODPOWIEDZ