pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Choinka w waszych domach

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Choinka w waszych domach

Post autor: Rose »

Mam nadzieję, że nie czegoś nie przeoczyłam i nie ma takiego tematu :>

A więc Kochani,
jaka choinka gości w Waszych domach? Jaką preferujecie i dlaczego?
Kiedy ja ubieracie, z kim, jak?
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

ach! jak się świątecznie zrobiło xD

jak się przeprowadziliśmy do domku jednorodzinnego, to zaczeliśmy kupować żywe drzewka. Trochę jest kłopotu z kolkami, ale ten zapach... rekompensuje wszystko xD

ubieram ją z rodzeństwem, zawsze w Wigilię rano, nigdy wcześniej. Zazwyczaj jest kolorowa, tzn. wszystkie ozdoby, które zostay kupione przez ostatnie lata znajdują na niej miejsce xD w tym roku będę miała małą choineczkę w pokoju, sztuczną. Postanowiłam ją ubrać w jednym stylu, np. na fioletowo ;)
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

U mnie choinki w tym roku najzwyczajniej nie będzie.. A z tego powodu, że święta tak naprawdę jestem na rozjazdach po rodzinie, Do tego jeszcze dochodzi jakiś odpoczynek poza domem. Wiec najzwyczajniej nie ma sensu..

Dawniej ubierałam ją z rodzicami, i chociaż że za świętami nie przepadam. To jednak choinkę ubrać lubiłam ;)
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

Ja mam choinkę sztuczną, chociaż wolałabym żywą ;) nie ma to jak zapach choinki. Ubrana jest w kolorowe bombki, migające kolorowe bombki i niebieski łańcuch. :)
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Zawsze mamy sztuczną choinkę :((
Ubieram ją w wigilie i szczerze mówiąc nie lubie tego robić... i jest bardzo kolorowa.
Awatar użytkownika
agacik120
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2010-12-18, 11:23

Post autor: agacik120 »

Moja będzie sztuczna, nie wiem czy to dobrze czy nie, od zawsze była sztuczna... mówi się trudno :)
Awatar użytkownika
just.breathe
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2010-12-11, 22:49

Post autor: just.breathe »

U mnie też sztuczna. Mama ubierała w tym roku, bo reszty domowników nie było. Jest czerwono-srebrna :)
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Marzą mi się święta przy żywej choince, kiedy od samego wejścia do domu czuć jej zapach. Niestety, póki co się jej nie doczekam - dla mojej mamy to problem, więc woli sztuczną przystroić, w dodatku tą samą od paru lat, już mi się znudziła. :D
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

W życiu nie miałam sztucznej choinki,zawsze była świeża.
Jak co roku będę ubierać dwie choinki,w obu domach...kolorowo i świątecznie...taaak
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

U mnie jak co rok zagości w domu żywa choinka. Nie wyobrażam sobie, żeby w naszym salonie stała sztuczna. Zepsułoby to chyba całą magię świąt. Uwielbiam zapach żywej choinki, ona wytwarza taki charakterystyczny, magiczny nastrój ;]
Destroy pisze:ubieram ją z rodzeństwem, zawsze w Wigilię rano, nigdy wcześniej.
U Nas także zazwyczaj ubiera się w Wigilię, chociaż w tamtym roku robiliśmy to dzień przed. Znam domy, w których już od początku grudnia stoi choinka oO Ja sobie tego nie wyobrażam. Szczerze mówiąc nie znoszę zdobić choinki. Zawsze robi to tata i zmusza nas, mnie i siostry, żebyśmy mu pomagały, a nam się jakoś do tego nie śmieszy...
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Sztuczna, od zawsze sztuczna, bo mamę wkurza jak się sypią igły.
Ubieramy z bratem w wigilię, czasami dzień przed jak już się nie możemy doczekać. Mama zawsze się z nas śmieje, że starzy jesteśmy a zachowujemy się jak małe dzieci, ale jakoś tak mamy z bratem, że ubieranie choinki to jedno z naszych ulubionych zajęć.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Sztuczna. Dlaczego? Z wygody. Nie chce ciągle latać ze szczotką i zmiatać igieł.
Obecnie mam niedużą choineczkę, ponieważ od zawsze był problem żeby znaleźć dla niej miejsce więc postanowiliśmy że kupimy mniejszą.
Awatar użytkownika
Hope
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2010-12-18, 20:14

Post autor: Hope »

W moim domu, w tym roku, będzie choinka sztuczna i bardzo się z tego cieszę=]
Nienawidzę zamiatać igiełek. Ubieram ją głównie z mamą, tata tylko się przygląda (nie chce wchodzić w drogę dwóm kobietom) i z reguły w Wigilię rano na czerwono-złoto.
Żywa choina ma swój urok, ale większy z nią problem, a sztuczna sama się sobą zajmie :)
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

jak co roku mam sztuczną. Jeszcze jej z piwnicy nie wyciągnęłam. Co roku ją ozdabiam tak samo. Złoty i czerwony świetnie się dopełniają. :P
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Sztuczna, raz była żywa i nigdy więcej.

Nie jest ubrana w jakiś sztywny, schematyczny sposób. Są na niej wszystkie kolory i różnorakie ozdoby. I kuliste światełka, w których się zakochalam ;p

Ubieramy zawsze przed Wigilią, w dzień Wigilii nie ma na to czasu.
ODPOWIEDZ