pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Choinka w waszych domach

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Najczęściej sztuczna, kolorowa do bólu (ozdoby z poprzednich świąt), ubierana w Wigilię. Chciałabym mieć prawdziwą. Chociaż raz, żeby było tak... Prawdziwie. Ostatnio bardziej podobają mi się te dwukolorowe. Niebiesko-srebrne szczególnie. Ale przyglądanie się drzewku, na którym wiszą wspomnienia z dzieciństwa też ma swoją barwę. Niektóre ozdoby po prostu zatrzymały w sobie czas.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Odkąd pamiętam ojciec na święta zawsze przynosił żywą choinkę. Koło domu sporo świerku. Ubierałam ją zawsze w wigilię. Owszem zapach w domu wspaniały, ale co z tego jak za chwile więcej jest igieł na podłodze niż na drzewku?
Odkąd ojciec zmarł, mamy sztuczną. Ubiorę ją jutro, bo w dzień wigilii nie znajdę na to czasu.
Ma istnego hopla na punkcie tych wszystkich ozdób, zawsze coś dokupuję jak tylko coś zobaczę. No i też zakochałam w swoich światełkach. :lol2:
Awatar użytkownika
Shakugan
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2010-12-18, 02:11
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Shakugan »

Żywa, innej opcji nie ma. Ja choinki nie ubieram, bo zanim zdążę powiesić pierwszą ozdobę, już słyszę, że źle i nie mam gustu :P

No i odkąd nie ma psa, który uwielbiał machać ogonem stojąc centralnie pod drzewkiem, wygląda ona jak choinka przez okres dłuższy niż jeden dzień ;)
Awatar użytkownika
Irytacja
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-12-03, 20:30

Post autor: Irytacja »

Mamy jedną wysoką, żywą choinkę, na której sa wszystkie kolory tęczy, nawet w tym roku różowy się znajdzie.
No i druga, ta ładniejsza ;p Sama ubierałam, ma bombki z drewna, wyglądają jak starodawne zabawki ;3 Niestety sztuczna, ale przeżyję. No i siostra "bijąc" sie z choinką zepsuła lampki, może jutro sie jeszcze dokupi. ;3
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

A ja mam sztuczną bo innej sobie nie życzę :P Nie jest za duża ale ma mnóstwo kolorowych ozdób W tym roku ubierałam choinkę z moim maleństwem i to był błąd bo oczywiście połowe bombek wylądowało w śmieciach :P
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Shakugan pisze:Ja choinki nie ubieram, bo zanim zdążę powiesić pierwszą ozdobę, już słyszę, że źle i nie mam gustu
Mam tak samo xD Ale i tak jaja ubieram. :? U mnie co rok była sztuczna, i do bólu kolorowa, ale w tym roku z racji rozbebeszonej chałupy choinki nie ma.
Awatar użytkownika
Kotnie Bejbe
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2011-01-04, 23:49

Post autor: Kotnie Bejbe »

Od kilku lat z rodzinką posiadam sztuczną, choć bardzo realistycznie wyglądającą. Zawsze ozdoby na niej są utrzymane w tych samych kolorach. Z ubieraniem różni bywa. W tym roku odziedziczyłem rolę mikołaja, więc gdy biegałem po sklepach, mama się nią zajęła, w dzień wigilii : >
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

U mnie zawsze żywa. Mama sama robi bombki, inne ozdoby czyli lampki, łańcuchy i cukierki są kupione. Ogólnie choinka to bardzo pielęgnowana przez moją matkę tradycja.
Awatar użytkownika
Wicia
-#
-#
Posty: 140
Rejestracja: 2010-10-26, 19:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wicia »

Tata co roku mówi, że kupi sztuczną po czym i tak przynosi do domu żywą choinkę :) Lampki i łańcuchy zakłada zawsze starszy brat,a mnie przypada rola zawieszenia bombek i innych ozdóbek np. aniołków z makaronu. Nikt nie może się wtrącić do mojego ubierania.
Awatar użytkownika
Psychodela
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2011-01-09, 16:42

Post autor: Psychodela »

U mnie co roku w domu jest sztuczna. Ubieram ją ja z bratem w dzień Wigilii. Ozdoby co roku są różne.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

W ostatnie święta zrobiłam choinkę coś w tym stylu - http://www.kobiecymokiem.pl/choinka-ubrana-na-zloto/ wyszła bardzo ładnie i z pewnością za parę lat do niej wrócę
Kulturalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2010-07-12, 14:43

Post autor: Kulturalna »

Czy lampki na święta kupujecie wyłącznie w okresie przedświątecznym czy może w innym terminie? Po świętach zwykle są promocje i dlatego zastanawiam się nad zakupem: https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Lampki-swiateczne/15 Myślicie, że warto?
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

Ja mialam zywa, dalam do piwnicy i po jakims czasie byly tam szczury :help: pomogła mi deratyzacja rzeszów, a dodatkowo zrobili odpluskwianie,
odkomarzanie
zwalczanie prusaków i nie ma śladu po żadnych szkodnikach :)
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

A ja mam tę samą sztuczną od jakichś dziesięciu lat.
Awatar użytkownika
klapouszeka
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-08-27, 21:52

Re: Choinka w waszych domach

Post autor: klapouszeka »

Nie znam się na tym kompletnie, nie jestem w stanie pomóc...
Wszystko dobre, co się dobrze kończy.
ODPOWIEDZ